| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Budowa i remont > Wykończenie wnętrz > BOLIX Aquastop – spoina z efektem perlenia

BOLIX Aquastop – spoina z efektem perlenia

BOLIX Aquastop to spoina do spoinowania płytek ceramicznych i kamiennych. Z jej pomocą można przymocować: szklane okładziny ścienne, płyty betonowe a także mozaikę glazurową.

Bolix Aquastop służy do spoinowania płytek ceramicznych i kamiennych, a także szklanych okładzin ściennych, płyt betonowych oraz mozaiki glazurowej. To wodoszczelna, elastyczna zaprawa spoinująca, w której zastosowano środki modyfikujące pozwalające na uzyskanie tzw. efektu perlenia cząsteczek wody. Dzięki temu produkt chroni pokrytą powierzchnię przed wnikaniem wilgoci. Sprawdza się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, w tym szczególnie w pomieszczeniach narażonych na czasowe zawilgocenie (kuchnie, łazienki)

Bolix Aquastop stosowana jest do spoinowania okładzin ułożonych na nieodkształcalnych podłożach z cegły, betonu oraz na cementowych i cementowo-wapiennych wyprawach tynkarskich, a także na powierzchniach krytycznych (m.in. ogrzewanie podłogowe). Produkt należy do grupy spoin drobnoziarnistych i jest dostępny w 20 trwałych kolorach.

Informacje techniczne:

Produkt: spoina BOLIX Aquastop

Producent: BOLIX

Szerokość wykonywanej spoiny: 2-6 mm

Średnie zużycie spoiny: ok. 0,35 kg/m2 (Zużycie zależy od szerokości i głębokości spoin oraz wielkości układanych płytek)

Temperatura stosowania: od +5°C do +25°C

Proporcje mieszania: 1,10 ÷1,25 l wody na 5 kg spoiny

Opakowanie: 2; 5; 20 kg

Cena brutto: od 7 zł brutto za kg (w zależności od koloru oraz opakowania)

Zobacz także: Nowe kolejcje płytek Opoczno 2014/2015

Zobacz także: Płytki Paradyż – Antico/Arke

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Ekspert firmy Xella Polska

Eksperci Budowy SILKA YTONG.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »