| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Raporty i analizy > Bouygues Immobilier Polska: dobry wynik sprzedaży

Bouygues Immobilier Polska: dobry wynik sprzedaży

Bouygues Immobilier Polska to francuski deweloper działający na polskim rynku nieruchomości wyłącznie w Warszawie. W 2012 roku deweloper Bouygues Immobilier Polska poprawił wynik sprzedaży o 25 procent w stosunku do poprzedniego roku i sfinalizował 350 transakcji mieszkaniowych.

Bouygues Immobilier Polska działa na polskim rynku od 2001 r. Pomimo panującej w sektorze nieruchomości stagnacji, to właśnie 2012 rok okazał się rekordowy w historii funkcjonowania polskiego oddziału francuskiego dewelopera.

Cieszy nasz fakt, iż w trudnym dla całej branży deweloperskiej okresie zyskujemy kolejnych zadowolonych klientów. Działamy na bardzo konkurencyjnym rynku, gdzie kluczowe jest zaufanie klientów do firm i produktów, które oferują. Z dumą możemy dzisiaj stwierdzić, że doceniona została nie tylko jakość produktów Bouygues Immobilier Polska, ale także nasza strategia sprzedażowa, która kolejny rok z rzędu przyniosła oczekiwane rezultaty w postaci 370 sprzedanych lokali mieszkalnych. Ten wynik motywuje nas wszystkich do jeszcze cięższej pracy. Wierzymy, że w kolejnym roku z naszych usług skorzysta wielu nowych klientów powiedział Bruno Le Corre, Dyrektor Zarządzający Bouygues Immobilier Polska.

Zobacz także: Rynek nieruchomości: raport styczeń 2013

Spośród wszystkich warszawskich inwestycji realizowanych przez BI Polska, najwięcej nabywców znalazły mieszkania zlokalizowane na Woli, gdzie w inwestycjach Bell’Arte i Carre Arte nabywców znalazło aż 145 lokali. Bardzo dużym zainteresowaniem w ubiegłym roku cieszyły się również mieszkania na Bemowie (sprzedanych 70 mieszkań w inwestycji Patio Avenir) i Ochocie (sprzedanych 75 mieszkań w inwestycjach Villa Parc oraz La Tour Residence).

Tak znakomita sprzedaż w 2012 roku była możliwa m.in. dzięki szerokiej i zróżnicowanej ofercie mieszkaniowej dewelopera.

Zobacz także: Dynamiczny rozwój Lubonia – powstają nowe inwestycje

Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i na bieżąco analizujemy sytuację rynkową. Kluczowe wartości dla osób, które zdecydowały się na zakup mieszkania w naszej firmie to dogodna lokalizacja inwestycji, jej komfort postrzegany przez pryzmat udogodnień i rozwiązań sprzyjających rodzinom, łatwy dostęp do punktów usługowo-handlowych, a także funkcjonalność mieszkań. Już na etapie projektów staramy się maksymalnie wykorzystać przestrzeń każdego, nawet najmniejszego mieszkania, by jego przyszli mieszkańcy przez wiele lat mogli cieszyć się z przemyślanych rozwiązań architektonicznychpowiedział Krzysztof Foder, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

Zobacz także: Ekspektatywa chroni nabywców mieszkań

Z dużym uznaniem klientów spotkała się wprowadzona w 2012 roku oferta sprzedaży, umożliwiająca zakup mieszkania wykończonego przez dewelopera. Bouygues Immobilier Polska sprzedał w ubiegłym roku łącznie 100 mieszkań wykończonych „pod klucz” w jednym z trzech dostępnych programów autorskiego Atelier. Ich nabywcy odebrali swoje klucze do lokali w tym samym czasie, co pozostali, gdyż prace wykończeniowe realizowane są równolegle z pracami budowlanymi.

Źródło: Bouygues Immobilier Polska

Zobacz także: Transakcje w ramach komorniczych licytacji nieruchomości

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Anna Książek

Ekonomistka, posiada wieloletnie doświadczenie w działach personalnych, obecnie samodzielny specjalista ds. kadr i płac.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »