| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Raporty i analizy > Promocyjne ceny mieszkań na Boże Narodzenie

Promocyjne ceny mieszkań na Boże Narodzenie

Promocyjne ceny mieszkań na Boże Narodzenie oferuje deweloper Dolcan w kilku swoich inwestycjach. Jakie to promocje i których inwestycji dotyczą?

Mieszkania w świątecznej promocji w większości są gotowe do zamieszkania. Osiedle Skierniewicka City i Orla II są już oddane do użytku, Osiedle Tęczowe deweloper właśnie przekazuje mieszkańcom. Inwestycja zlokalizowana na Ochocie jest na etapie budowy, obecnie powstaje trzecia kondygnacja. Całość zostanie oddana do użytku z końcem przyszłego roku.

Zobacz także: Nabywcy mieszkań będą lepiej chronieni

Każde z osiedli ma swoją specyfikę. Skierniewicka City to budynek, w którym znajdują się apartamenty o podwyższonym standardzie. Inwestycję chętnie wybierają osoby młode, które prowadzą aktywny tryb życia i chcą być blisko miasta. Bardzo dogodną lokalizację, blisko centrum, ma także osiedle Ogrody Ochota. Można tu znaleźć zróżnicowane metraże – od małych kawalerek po kilkupokojowe mieszkania. W większości zaplanowano tam balkony lub tarasy,
a w niektórych ogrody zimowe.

Z kolei osiedle Orla II w Ząbkach oraz Osiedle Tęczowe chętniej wybierają rodziny, które kupują swoje pierwsze, własne mieszkanie. Zaletą Osiedla Tęczowego jest dodatkowo kameralna zabudowa w stylu miejskich kamienic. Budynki są niskie (jedynie 4 kondygnacje), a w każdym z nich znajdują się 22 mieszkania. Za symboliczną opłatą Dolcan przekazał część terenu na tym osiedlu dzielnicy. Powstanie tam publiczna przychodnia zdrowia. Ośrodek, który będzie przyjmował pacjentów w ramach NFZ, zostanie otwarty niebawem.

Zobacz także: Nowe domy stanowią tylko 6,5% oferty rynku

Źródło: materiały prasowe

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Promocyjne ceny mieszkań na Boże Narodzenie oferuje deweloper Dolcan w kilku swoich inwestycjach. Fot. Dolcan
Promocyjne ceny mieszkań na Boże Narodzenie oferuje deweloper Dolcan w kilku swoich inwestycjach. Fot. Dolcan

Personel i Zarządzanie – prenumerata459.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Małopolski Instytut Studiów Podatkowych

Doradztwo podatkowe, rachunkowość, audyt, obsługa i pomoc w trakcie postępowań z organami podatkowymi

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »