| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Raporty i analizy > Ciekawe formy promocji mieszkań od deweloperów

Ciekawe formy promocji mieszkań od deweloperów

Aby sprzedać mieszkanie, deweloperzy stosują bardzo ciekawe formy promocji. Jakie chwyty marketingowe wykorzystują deweloperzy w sprzedaży swojej oferty mieszkaniowej?

Skuteczną i często stosowaną formą promocji projektów deweloperskich jest możliwość pochwalenia się tzw. vipem, który także zamieszka w danej inwestycji. Dla klienta decydującego się na zakup mieszkania, w którym spędzi on kilka lub nawet kilkanaście kolejnych lat, bardzo ważne jest odpowiednie sąsiedztwo. Możliwość codziennego obcowania z osobą z pierwszych stron gazet, którą często można oglądać w telewizji, jest bez wątpienia sporym atutem. Nie należy się zatem dziwić, że większość deweloperów zabiega o takie znane nazwiska dla swoich projektów. Co ciekawe podobny sposób reklamy stosują właściciele kamienic. Jednak w tym wypadku nie chodzi o wykorzystanie dzisiejszych sław, ale raczej postaci, które mają swoje miejsce w historii. W centralnych rejonach Warszawy, Krakowa, Wrocławia czy Gdańska można znaleźć wiele tego typu budynków, na których znajdują się tablice upamiętniające mieszkające tam niegdyś osobistości. Taka praktyka z jednej strony służy wyrażeniu szacunku dla danej postaci, z drugiej zdecydowanie wpływa na wzrost wartości nieruchomości.

Zobacz także: Kup mieszkanie od dewelopera i oszczędź na ogrzewaniu

Ważnym kanałem komunikacji z potencjalnymi klientami stały się nowe technologie. Wygląd strony internetowej i jej czytelność w dużym stopniu świadczą o deweloperze. Obecnie większość takich witryn, które dla inwestycji stanowią swoiste okno na świat, zawiera plany mieszkań, aktualności, komunikaty i zdjęcia z kolejnych etapów budowy oraz zakres cenowy i liczbę dostępnych lokali. Poza tym coraz bardziej popularnym rozwiązaniem wśród firm deweloperskich są tzw. wirtualne spacery. Pozwalają one zainteresowanym osobom na przyjrzenie się danemu obiektowi „od środka”, z różnych miejsc w budynku, a nawet dokładne obejrzenie wirtualnego mieszkania.

Zobacz także: Mieszkania gotowe do odbioru

Czytaj także

Data publikacji:

Ekspert:

Emmerson Nieruchomości

Emmerson Twój Partner w Nieruchomościach.

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Aby sprzedać mieszkanie, deweloperzy stosują bardzo ciekawe formy promocji.
Aby sprzedać mieszkanie, deweloperzy stosują bardzo ciekawe formy promocji.

Personel i Zarządzanie – prenumerata459.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Natalia Zawadzka

Adwokat

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »