| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Inwestycje > „Rodzina na Swoim” – Gdańsk, Chełm i Gdańsk Południe

„Rodzina na Swoim” – Gdańsk, Chełm i Gdańsk Południe

„Rodzina na Swoim” w Gdańsku ma się dobrze, pomimo wygaszania programu wybór mieszkań jest spory. Limit maksymalnej ceny za metr kwadratowy w „Rodzinie na Swoim” dla Gdańska wynosi 5332,50 zł brutto. Sprawdź, gdzie można kupić mieszkanie wykorzystując rządową dopłatę.

Osiedle Pogodne to kameralne, trzypiętrowe budynki w ciepłych, pastelowych kolorach. Na osiedlu zamieszkało dotąd prawie 1000 rodzin. Nowy etap osiedla to kontynuacja tradycyjnej architektury Pogodnego, ale w nowej odsłonie. Trzypiętrowe budynki będą miały elewacje w świeżych, jasnych kolorach. Powiększone okna, brak nadproży, podwójne drzwi balkonowe sprawią, że mieszkania będą bardzo jasne, pełne światła. Budynki mają przestronną klatkę schodową, z szerokimi schodami o wygodnych, niskich stopniach.

Nowy etap osiedla to przestrzeń bez samochodów. Ruch samochodowy odbywać się będzie na obrzeżach, prowadząc bezpośrednio do podziemnej hali garażowej. Dzięki temu powstaną zaciszne miejsca wypoczynku z ławkami, otoczone różanymi pergolami. Cały teren z miejscami wypoczynku i placem zabaw zostanie ogrodzony.

Pogodne to rodzinne osiedle z tradycjami, którego istotnym elementem jest zieleń. Budynki nowego etapu staną na różanym wzgórzu. Motywem przewodnim zieleni będą kwitnące róże: w klombach, na skarpach i pergolach.

Osiedle Pogodne położone jest pomiędzy ulicami Łódzką, Wilanowską i Nieborowską. Do centrum Gdańska jest stąd 6 km, a do obwodnicy Trójmiasta – 8 km. Atutem tej lokalizacji jest dobra komunikacja osiedla ze śródmieściem i innymi dzielnicami Gdańska (12 linii autobusowych). Zgodnie z planami rozwoju komunikacji w Gdańsku, osiedle wkrótce zyska dodatkowe połączenie z centrum dzięki rozbudowie ul. Łódzkiej oraz mającej powstać nowej linii tramwajowej. Szybszy dojazd do obwodnicy zapewni realizowana obecnie trasa WZ.

Osiedle usytuowane jest w centrum rozwiniętej dzielnicy na granicy Ujeściska, Oruni Górnej i Chełmu. W promieniu 2 km znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, salony fryzjerskie i kosmetyczne, banki, ośrodek zdrowia, kościół, stacje benzynowe. W odległości kilkuset metrów znajdują się również sieciowe supermarkety, czynne do późnych godzin. W najbliższym sąsiedztwie ukończono właśnie budowę nowego przedszkola.

Cena za metr kwadratowy: od 4552 zł brutto do 5573 zł brutto.

Powierzchnia od 45 m kw. do 89 m kw.

Lokalizacja: ul. Łódzka.

Termin oddania: Oddano do użytku.

Deweloper: EkoLan S.A.

Źródło: www.ekolan.pl

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” – Gorzów Wielkopolski

W dzielnicy Pięciu Wzgórz, obecnie najbardziej dynamicznie rozwijającym sie rejonie Gdańska, wkomponowane w otaczającą zieleń i tereny rekreacyjne, powstaje osiedle domów wielorodzinnych.
W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 32 m kw. do 84 m kw. z garażami w budynku wielorodzinnym z windą.

Cena za metr kwadratowy: od 4 350 zł brutto do 4 900 zł brutto.

Powierzchnia od 33 m kw. do 85 m kw.

Lokalizacja: ul. Porębskiego.

Termin oddania: Oddano do użytku.

Deweloper: P.B. Kokoszki S.A.

Źródło: www.kokoszki.pl

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” – Zielona Góra

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Rafał Kornat

Adwokat kościelny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »