| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Inwestycje > „Rodzina na Swoim” – Gdańsk, Chełm i Gdańsk Południe

„Rodzina na Swoim” – Gdańsk, Chełm i Gdańsk Południe

„Rodzina na Swoim” w Gdańsku ma się dobrze, pomimo wygaszania programu wybór mieszkań jest spory. Limit maksymalnej ceny za metr kwadratowy w „Rodzinie na Swoim” dla Gdańska wynosi 5332,50 zł brutto. Sprawdź, gdzie można kupić mieszkanie wykorzystując rządową dopłatę.

Gardenia – osiedle obecnie tworzy pięć budynków. W 3 etapie budowy Gardenii powstanie kolejny. Z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców, poszczególne etapy zostaną ogrodzone. 5-piętrowe budynki zostaną wyposażone w szybkobieżne i ciche windy. Na osiedlu przewidziano także lokale na działalność usługowo-handlową. Mieszkańcy budynku 3 etapu będą mogli korzystać z miejsc w hali garażowej oraz zewnętrznych miejsc parkingowych.

W przestrzeni pomiędzy budynkami powstaną zielone dziedzińce. W ich zaciszu zaplanowano strefy rekreacji oraz place zabaw dla dzieci.

Gardenia to część Jasienia, doskonale rozwiniętej dzielnicy Gdańska, położonej przy ulicy Kartuskiej. W niedługiej przyszłości Kartuska stanie się ulicą głównie dla mieszkańców Gardenii i Jasienia, a jej wcześniejszą rolę przejmie powstająca obecnie trasa WZ. Z Gardenii do centrum miasta jest 7 km, a do obwodnicy Trójmiasta 3 km. Osiedle posiada dostęp do blisko 10 linii autobusowych, zapewniających połączenie z Gdańskiem, Wrzeszczem, a także w kierunku obwodnicy.

W promieniu 1 km znajdują się sklepy osiedlowe (część z nich czynna do późnego wieczora), salony fryzjerskie i kosmetyczne, banki, szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole, przychodnia lekarska, stacja benzynowa i myjnia samochodowa.

Lokalizacja Gardenii zapewnia bliskość szlaków spacerowych, tras rowerowych. Nieopodal znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy, łąki i jeziora.

Cena za metr kwadratowy: od 4590 zł brutto do 5324 zł brutto.

Powierzchnia od 44 m kw. do 61 m kw.

Lokalizacja: ul. Kartuska.

Termin oddania: Oddano do użytku.

Deweloper: EkoLan S.A.

Źródło: www.ekolan.pl

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” - Bydgoszcz

Osiedle Południowe wyróżnia kameralna, jednolita zabudowa oraz elewacje budynków o stonowanych barwach. Każde mieszkanie zlokalizowane na parterze trzypiętrowych budynków posiada ogródek. Natomiast wszystkie mieszkania na wyższych piętrach mają balkony, których przejrzyste balustrady nie zasłaniają widoku na okolicę. Każdy z budynków posiada przestronną klatkę schodową, z szerokimi schodami o wygodnych, niskich stopniach.

Cały teren osiedla, z dziedzińcami i placami zabaw, zostanie ogrodzony. Ruch samochodowy oraz miejsca postojowe zewnętrzne będą zorganizowane na obrzeżach osiedla, dzięki czemu pomiędzy budynkami dla klientów dostępne będą uporządkowane tereny zielone obsadzone roślinnością. Do dyspozycji mieszkańców będą również miejsca postojowe w hali garażowej.

Charakterystycznym elementem Osiedla Południowego są geometryczne dziedzińce obsadzone wielobarwną roślinnością. Między kolorowymi krzewami porastającymi teren rekreacyjny osiedla będą przebiegać ścieżki spacerowe. Dzięki skierowaniu ruchu samochodowego na obrzeża osiedla, dziedzińce cechować będzie spokój i bezpieczeństwo.

Osiedle Południowe położone jest 6,5 km od centrum Gdańska. Lokalizacja ta zapewnia wygodny dojazd do śródmieścia oraz dostęp do Obwodnicy Trójmiejskiej, oddalonej od osiedla o 2,5 km. Komunikację osiedla z centrum dodatkowo usprawni powstająca Obwodnica Południowa Gdańska.

W promieniu 2 km od osiedla znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum, zespół szkolno-przedszkolny, sklep spożywczy, stacja paliw.
Osiedle położone jest w pobliżu szlaków spacerowych i rowerowych. W jego sąsiedztwie znajduje się ponadto stadnina koni, a także Wzgórze Św. Wojciecha, Park Oruński i lokalne jeziorko.

Cena za metr kwadratowy: od 3888 zł brutto do 4698 zł brutto.

Powierzchnia od 35 m kw. do 74 m kw.

Lokalizacja: ul. Starogardzka.

Termin oddania: Oddano do użytku.

Deweloper: EkoLan S.A.

Źródło: www.ekolan.pl

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” – Toruń

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Paweł Cymcyk

Menedżer Komunikacji Inwestycyjnej ING TFI S.A.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »