| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Inwestycje > „Rodzina na Swoim” – Gdańsk, Chełm i Gdańsk Południe

„Rodzina na Swoim” – Gdańsk, Chełm i Gdańsk Południe

„Rodzina na Swoim” w Gdańsku ma się dobrze, pomimo wygaszania programu wybór mieszkań jest spory. Limit maksymalnej ceny za metr kwadratowy w „Rodzinie na Swoim” dla Gdańska wynosi 5332,50 zł brutto. Sprawdź, gdzie można kupić mieszkanie wykorzystując rządową dopłatę.

Osiedle Zielone to harmonia czterech nowoczesnych trzypiętrowych budynków usytuowanych przy ul. Potęgowskiej, w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą trójmiejską, na wschód od Jeziora Jasień. Miejsce doskonale skomunikowane z centrum Gdańska oraz z trójmiejską obwodnicą i trasą W-Z, położone zaledwie 7 km od centrum Gdańska.
Całe osiedle pozbawione będzie barier architektonicznych, co ułatwi mieszkanie osobom niepełnosprawnym i rodzicom z małymi dziećmi. Wokół budynków zostaną wykonane ciągi piesze, drogi z kostki betonowej, miejsca postojowe, plac zabaw oraz tereny zielone.

W ofercie znajdują się komfortowe i funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanym metrażu, od 31,18 m kw. do 81,72 m kw. z balkonami i ogródkami 27 m kw.–277,30 m kw. na parterach. Dzięki dużej ilości przeszkleń mieszkania będą przytulne i świetnie nasłonecznione.

Na ogrodzonym terenie pomyślano również o miejscach postojowych na parkingu naziemnym. W oknach mieszkań parterowych przewidziano zawiasy antywyważeniowe.

Cena za metr kwadratowy: od 3795 zł brutto do 4821 zł brutto.

Powierzchnia od 32 m kw. do 86 m kw.

Lokalizacja: ul. Potęgowska.

Termin oddania: IV kwartał 2012.

I Osiedle Zielone budynek nr 4: cena za metr kwadratowy od 3868 zł brutto do 4486 zł brutto.

Powierzchnia od 32 m kw. do 87 m kw.

Źródło: www.dekpolinwestycje.pl

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” Wrocław: Psie Pole

Audiopolis powstaje na gdańskich Łostowicach, przy ulicy Guderskiego. Jest to dobra lokalizacja, oddalona zaledwie o półtora kilometra od Trójmiejskiej Obwodnicy, a nieco ponad sześć kilometrów od centrum Gdańska. Do sklepów, na pocztę czy do fryzjera przyszli mieszkańcy będą mieli nie dalej niż kilkaset metrów. W pobliżu znajdują się też przystanki komunikacji miejskiej, a także szkoła podstawowa i gimnazjum oraz szkoła językowa, przedszkole, przychodnia lekarska

Cztery budynki o muzycznych nazwach BLUES, ROCK, SOUL i JAZZ, tworzą przestrzeń Audiopolis, w której zrównoważono funkcje mieszkaniowe atmosferą młodości i wolności. Nowoczesność podkreślają proste linie elewacji. Uwagę zwracają akcenty koloru i formy, dodające budynkom dynamiki i lekkości. Na osiedlu nie zabraknie zieleni stylistycznie dopasowanej do architektury. Przy mieszkaniach na parterze powstaną przydomowe ogródki. Spojrzeć będzie można na nie już z przeszklonych klatek schodowych i wind.

Teren Audiopolis zostanie dyskretnie ogrodzony, wspólnie z położonymi po sąsiedzku Miłymi Mieszkaniami. Dzięki halom garażowym i wyznaczonym miejscom postojowym przestrzeń osiedla pomiędzy budynkami będzie wolna od samochodów. W jednej z jego części powstanie bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych.

Na terenie osiedla pomyślano o miejscach, które sprzyjają uprawianiu sportu i plenerowym spotkaniom. Oprócz placu dla dzieci powstaną boisko do gier zespołowych oraz tor do gry boules. Z kolei wśród zieleni na dziedzińcu znajdą się zaciszne kąciki, w których można poczytać książkę albo posłuchać muzyki.

Oferta Audiopolis to szeroki wybór, od kawalerek o powierzchni nieprzekraczającej czterdziestu metrów kwadratowych po mieszkania czteropokojowe, zamykające się w blisko osiemdziesięciu metrach kwadratowych. Większość oferowanych lokali odpowiada charakterystyce mieszkań najczęściej wybieranych przez klientów – mają po dwa lub trzy pokoje. Ostateczny rozkład pomieszczeń może być zaaranżowany indywidualnie.     

Cena za metr kwadratowy: od 4144 zł brutto do 5208 zł brutto.

Powierzchnia od 33 m kw. do 75 m kw.

Lokalizacja: ul. Guderskiego.

Termin oddania: IV kwartał 2012.

Deweloper: EkoLan S.A.

Źródło: www.audiopolis.ekolan.pl

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” – województwo dolnośląskie

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Polska Izba Biegłych Rewidentów

Samorząd zawodowy biegłych rewidentów

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »