| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Inwestycje > „Rodzina na Swoim” – Gdańsk, Chełm i Gdańsk Południe

„Rodzina na Swoim” – Gdańsk, Chełm i Gdańsk Południe

„Rodzina na Swoim” w Gdańsku ma się dobrze, pomimo wygaszania programu wybór mieszkań jest spory. Limit maksymalnej ceny za metr kwadratowy w „Rodzinie na Swoim” dla Gdańska wynosi 5332,50 zł brutto. Sprawdź, gdzie można kupić mieszkanie wykorzystując rządową dopłatę.

Osiedle 2 Potoki zlokalizowane jest w południowej części Gdańska , w otoczeniu wzgórz oraz terenów rekreacyjno-spacerowych. Stwarza doskonałe warunki do odpoczynku podczas pieszych wycieczek, przejażdżek rowerowych oraz obcowania z naturą. Kompleks położony jest w bliskiej odległości obwodnicy Trójmiasta, Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy oraz zaledwie 10 minuty jazdy od ścisłego Centrum Gdańska. Na terenie osiedla znajdują się place zabaw, przedszkole, a w przyszłości pojawi się teren rekreacyjny. Starannie zaprojektowana architektura zieleni uzupełnia przyjazny i kameralny charakter całości osiedla.

2 Potoki usytuowane są przy ulicy Guderskiego. Są to urokliwe tereny zielone, urzekające pagórkowatym, zróżnicowanym krajobrazem, w sam raz do rekreacji lub wycieczek pieszych w gronie rodziny i znajomych. Refleksyjny charakter miejsca podkreślają pobliskie stawy oraz potoki. Atutem lokalizacji jest bliskość punktów usługowych o szerokim zakresie branżowym.

Osiedle 2 Potoki leży także nieopodal dużych węzłów drogowych: „Karczemki” (S6 i droga krajowa nr 7) i „Straszyn” (obwodnica południowa i autostrada A1), co ułatwia komunikację samochodową nie tylko na poziomie lokalnym, lecz także krajowym. Dogodne, regularne połączenia z centrum miasta zapewniają autobusy komunikacji miejskiej linii 156, 174, 574. Cztery kameralne, nowoczesne budynki zaprojektowano z myślą o komforcie i bezpieczeństwie przyszłych lokatorów. W budynkach znajdują się lokale o metrażach od: 29,8 m kw. do 70,82 m kw. W pierwszym etapie Osiedla powstać mają 144 mieszkania. Dostępne będą komórki lokatorskie oraz indywidualne garaże.

W drugim etapie powstaną cztery budynki z cichobieżnymi windami oraz halami garażowymi.

Terminy oddania poszczególnych budynków:
Etap I zakończony– budynek A, B4, C5
Etap II odbiór III/IV kwartał 2013 – budynek E2, F

Cena za metr kwadratowy: do 4 300 zł brutto.

Powierzchnia od 29 m kw. do 74 m kw.

Lokalizacja: ul. Guderskiego.

Termin oddania: III kwartał 2013.

Deweloper: Polnord S.A.

Źródło: www.polnord.pl

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” Warszawa: Białołęka

Osiedle Hokejowa to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Gdańsku – Łostowicach przy ulicy Hokejowej. Czterokondygnacyjny budynek stanowią 84 doskonale zaprojektowane 1-, 2- i 3-pokojowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach (od 29 m kw. do 73 m kw.). Do dyspozycji mieszkańców, oddana zostanie podziemna hala garażowa, na poziomie której znajdują się również komórki.

Budynek wyposażony jest w cichobieżne windy firmy Schindler, łączące poszczególne kondygnacje z halą garażową. Inwestor zapewnił również podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane z najwyższą starannością, tak by ułatwiać codzienne życie mieszkańcom osiedla. W najbliższym otoczeniu Osiedla Hokejowa, z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców, zaplanowane zostały również urokliwe alejki spacerowe, wewnętrzne patio oraz miejsce przeznaczone na plac zabaw dla najmłodszych.

Cena za metr kwadratowy: od 3888 zł brutto do 5165 zł brutto.

Powierzchnia od 30 m kw. do 73 m kw.

Lokalizacja: ul. Hokejowa.

Termin oddania: Oddano do użytku.

Deweloper: Pharma Trade Sp. z o.o.

Źródło: www.hokejowa.pl

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” Wrocław: Fabryczna

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Halina Kochalska

Analityk Gold Finance

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »