| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Inwestycje > „Rodzina na Swoim” – Gdańsk, Chełm i Gdańsk Południe

„Rodzina na Swoim” – Gdańsk, Chełm i Gdańsk Południe

„Rodzina na Swoim” w Gdańsku ma się dobrze, pomimo wygaszania programu wybór mieszkań jest spory. Limit maksymalnej ceny za metr kwadratowy w „Rodzinie na Swoim” dla Gdańska wynosi 5332,50 zł brutto. Sprawdź, gdzie można kupić mieszkanie wykorzystując rządową dopłatę.

Osiedle Cytrusowe to nowe przedsięwzięcie powstające na terenie Kowal tuż obok dobrze znanej inwestycji Nowy Horyzont. Osiedle będzie składać się z 21 kameralnych, jednoklatkowych, czterokondygnacyjnych budynków. Obecnie w ofercie znajdują się 4 budynki, tworzące zespół o nazwie Limonka, charakteryzujące się jasnozielonymi elementami wykończeniowymi elewacji. W każdym budynku znajdują się 23 2- i 3-pokojowe lokale mieszkalne o powierzchniach liczących od 36 m kw. do 55 m kw. Wszystkie 3-pokojowe mieszkania zaprojektowano w narożnikach budynku, co zagwarantuje im doskonałe doświetlenie naturalnym, dziennym światłem. Mieszkania na parterach będą posiadały przydomowe ogródki, zaś wszystkie lokale położone na piętrach – balkony. Przestrzenie pomiędzy budynkami zajmą zielone dziedzińce i skwery z terenami do rekreacji. W południowej części osiedla powstanie duży, atrakcyjny i bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych, ponadto przy każdym budynku znajdą się niewielkie placyki rekreacyjne, oddzielone od ciągów pieszych estetycznie zaprojektowaną zielenią. Osiedle jest w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych – na terenie osiedla zaprojektowano dedykowane niepełnosprawnym miejsca parkingowe, zaś w budynkach bezprogowe wejścia oraz schodołazy.

Termin realizacji:
Budynki B1 i B2 – wrzesień 2013
Budynki B3 i A4 – październik 2013
Cena za metr kwadratowy: od 3820 zł brutto do 4260 zł brutto.

Powierzchnia od 36 m kw. do 54 m kw.

Lokalizacja: ul. Ofiar Grudnia 70.

Termin oddania: III kwartał 2013.

Deweloper: Euro Styl Sp.z o.o. S.K.A

Źródło: www.eurostyl.com.pl

Zobacz także: „Mieszkanie dla Młodych” – analiza

Nowy Horyzont to nowoczesne osiedle, zaprojektowane w taki sposób, by zamieszkujące je rodziny mogły spędzać jak najwięcej czasu razem, bez konieczności pokonywania dużych odległości, w celu załatwiania codziennych spraw. Na terenie osiedla znajduje się bogate zaplecze handlowo-usługowe, które zapewnia mieszkańcom komfort i wygodę oraz – przede wszystkim – oszczędność czasu.

Osiedle Nowy Horyzont jest również znakomicie przygotowane dla najmłodszych mieszkańców. Dzieci mogą swobodnie bawić się na nowoczesnym i bezpiecznym placu zabaw, a gdy rodzice są w pracy – spędzać czas w przedszkolu, które oferuje różnorodne zajęcia dodatkowe, wspierając zdrowy rozwój maluchów.

Cena za metr kwadratowy: od 3690 zł brutto do 4350 zł brutto.

Powierzchnia od 33 m kw. do 78 m kw.

Lokalizacja: ul. Ofiar Grudnia 1970.

Termin oddania: IV kwartał 2012.

Deweloper: Euro Styl Sp.z o.o. S.K.A.

Źródło: www.eurostyl.com.pl

Zobacz także: „Rodzina na Swoim” – mieszkania Warszawa

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Stucke

Kancelaria Prawa Pracy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »