| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Inwestycje > Mieszkanie na własność w przyszłym roku?

Mieszkanie na własność w przyszłym roku?

Mieszkanie na własność w przyszłym roku? Zanim je kupisz, zapoznaj się z sytuacją na rynku nieruchomości i rynku finansowym. To pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

Nie brakuje ofert mieszkań

Cały 2011 rok przebiegał pod znakiem obaw i oszczędności wynikających z globalnego kryzysu, który w różnym stopniu dotknął większość branż, w tym sektor także budowlany. Z drugiej strony widoczne są natomiast trendy do rozszerzania oferty deweloperów, czego objawem są kolejne pozwolenia na budowę czy już gotowe inwestycje oraz coraz ich większa różnorodność. Jak wskazuje serwis rynekpierwotny.com, w sprzedaży dominują mieszkania w trakcie realizacji, które stanowią aż 70% całości dostępnych lokali. Niektórzy analitycy sugerują zbyt duży optymizm deweloperów. Jednak odpowiednie dopasowanie oferty do specyfiki miejsca oraz przyszłych lokatorów pozwala wielu firmom pozytywnie patrzeć w przyszłość. Sami klienci mają natomiast większy wybór cenowy i jakościowy.

Zobacz także: Domy w Warszawie tanieją

– W tym miesiącu oddajemy do użytku obiekt mieszkalno-usługowy Krzycka 92, z prawie stuprocentowym obłożeniem lokali, – podkreśla Witold Sadowski z wrocławskiej firmy Deka Inwestycje – Równolegle notujemy również stały wzrost zainteresowanych zakupem apartamentów w naszym Aparthotelu Invite, którego realizację planujemy na 3 kwartał przyszłego roku.

Dwa odmienne projekty, z których pierwszy stanowi propozycję typowo mieszkalną, a drugi wzbogacony jest o usługi hotelowe, cieszą się sporą popularnością, co wskazuje na wciąż duży potencjał polskich metropolii.

Zobacz także: Mieszkania w Warszawie do 250 tys. zł

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

ONISZCZUK & ASSOCIATES

Kancelaria prawna, która specjalizuje się w obsłudze klientów korporacyjnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »