| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Inwestycje > Hiszpańskie osiedle w Warszawie

Hiszpańskie osiedle w Warszawie

Osiedle Mozaika Mokotów (Warszawa, przy ul. Cybernetyki) wchodzi w II etap realizacji. Gotowe są już dwa budynki - czyli 143 mieszkania oraz 14 lokali usługowych. W sprzedaży dostępne są mieszkania o powierzchni od 37 do 140 mkw.

Pierwsze z budynków na osiedlu Mozaika Mokotów osiągnęły etap, kiedy można zawiesić symboliczną wiechę. Ukończono konstrukcję stanu surowego, a prace nad realizacją inwestycji wchodzą w kolejne stadium.

Zobacz także: Apartamenty: kierunek warszawski Mokotów

– Wiecha to istotny krok, który przybliża nas do przekazania kluczy w ręce właścicieli mieszkań. To także znak, że prace nad ukończeniem nieruchomości przebiegają zgodnie z harmonogramem. Mozaika Mokotów jest pierwszą inwestycją Layetany w Polsce. Dlatego też cieszymy się, że możemy wspólnie z wykonawcą świętować ukończone konstrukcje budynków – przyznaje Justyna Kałuża, Business Manager w Layetana Developments Polska.

W sprzedaży dostępne są mieszkania o powierzchni od 37 do 140 mkw. Deweloper zaplanował także przestrzenie wspólne - na działce przylegającej do Mozaiki Mokotów powstaną tereny zielone z małą architekturą nawiązującą do barcelońskiego Parku Guell. Inwestycję cechuje - według dewelopera - konkurencyjna cena rynkowa w stosunku do zastosowanych materiałów. I doskonałe położenie: warszawski Mokotów.

Zobacz także: Krok po kroku: jak sprzedać nieruchomość bez pośrednika?

Layetana Developments powstał w Barcelonie w 1964 r. - obecny jest w Warszawie, Barcelonie, Madrycie, Palma de Mallorca i Walencji.

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Projekt osiedla powstał w pracowni OPEN Architekci. Zieleń wokół osiedla zaprojektowała pracownia RS Architektura.
Projekt osiedla powstał w pracowni OPEN Architekci. Zieleń wokół osiedla zaprojektowała pracownia RS Architektura.

Pierwszy etap inwestycji obejmuje 143 mieszkania oraz 14 lokali usługowych w dwóch sześcio-  i siedmiopiętrowych budynkach.
Pierwszy etap inwestycji obejmuje 143 mieszkania oraz 14 lokali usługowych w dwóch sześcio- i siedmiopiętrowych budynkach.

Mozaika Mokotów jest pierwszym w Polsce osiedlem budowanym przez hiszpańską firmę Layetana Developments.
Mozaika Mokotów jest pierwszym w Polsce osiedlem budowanym przez hiszpańską firmę Layetana Developments.

Potrącenia z wynagrodzeń i zasiłków Praktyczne wskazówki59.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawnicza Skibiński

Specjalista w zakresie prawa samorządowego, gospodarczego oraz spraw odszkodowawczych. Kancelaria prowadzi blog prawniczy „Filiżanka Prawa”.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »