| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Inwestycje > W sprzedaży kolejny etap Osiedla Klasyków

W sprzedaży kolejny etap Osiedla Klasyków


Dom Development wprowadził ostatnio do sprzedaży kolejny etap osiedla Klasyków na warszawskie Białołęce. Łączne powstanie tutaj 491 mieszkań. Deweloper planuje oddanie do użytku tego etapu na kwartał 2012 roku.

Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Klasyków. Autorem projektu osiedla jest pracownia Hermanowicz Rewski Architekci, natomiast wykonawcą obecnie wprowadzanego etapu jest firma Henpol.

Docelowo inwestycja będzie się składała z 12 budynków o prostych, czytelnych bryłach. Najmniejsze dostępne mieszkanie to jednopokojowy lokal (oddzielna sypialnia i pokój z kuchnią) o powierzchni 39,9 m2. Największe natomiast jest czteropokojowe, o powierzchni 102,4 m2. Średnia cena mieszkań to nieco ponad 6, 5 tys. złotych za metr kwadratowy. Większość lokali na tym osiedlu zostanie zakwalifikowana do programu „Rodzina na swoim. Do dyspozycji mieszkańców deweloper odda także halę garażową, w której przewidziano w sumie 205 miejsc.

Zobacz także: Dom Development wprowadza do sprzedaży osiedle Przy Ratuszu

Wokół inwestycji znajdują się tereny zielone takie, jak Las Henryków czy zrewitalizowany Park Henrykowskiego. Jednocześnie mieszkańcy mogą się cieszyć dogodnym połączeniem komunikacyjnym z centrum stolicy. Nieopodal osiedla znajduje się stacja Kolejowa Warszawa - Płudy, dzięki czemu podróż bez korków do centrum Warszawy zajmuje około 15 minut. Natomiast bliskość Metra Młociny z parkingiem Park&Ride równie szybko pozwoli w przyszłości dotrzeć do centrum miasta. Na terenie osiedla zaplanowano także 10 lokali użytkowych, których łączna powierzchnia wynosi blisko 650 m2. Będą kosztowały ok. 7,5 tys. złotych za metr kwadratowy netto. W pobliżu osiedla znajduje się również szkoła i prywatne przedszkole. 

Zobacz także: Dom Development wprowadza do sprzedaży Osiedle Wilno

Czytaj także

Data publikacji:

Autor:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Dom Development wprowadził ostatnio do sprzedaży kolejny etap osiedla Klasyków na warszawskie Białołęce. Łączne powstanie tutaj 491 mieszkań. Deweloper planuje oddanie do użytku tego etapu na kwartał 2012 roku
Dom Development wprowadził ostatnio do sprzedaży kolejny etap osiedla Klasyków na warszawskie Białołęce. Łączne powstanie tutaj 491 mieszkań. Deweloper planuje oddanie do użytku tego etapu na kwartał 2012 roku

Personel i Zarządzanie – prenumerata459.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

EXCO A2A Polska

EXCO A2A Polska (www.exco.pl) jest polską filią Grupy EXCO (www.exco.fr) France, sieci niezależnych biur działających w zakresie audytu, ekspertyz księgowych oraz doradztwa.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »