reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Deweloper Ronson z ambitnym planem na IV kwartał 2016 r.

Deweloper Ronson z ambitnym planem na IV kwartał 2016 r.

Deweloper Ronson chce w przekazać w IV kwartale 2016 r. około 400 lokali, co w skali roku ustanowi liczbę przekazań na poziomie ponad 900. Ronson chce również sprzedaż w 2016 r. ponad 800 mieszkań.

Poziomy te są niższe od wcześniej zakładanych. Wcześniej spółka planowała sprzedaż na poziomie ponad 900 lokali. Liczba przekazań w całym roku miała wynieść ok. 1.000.

"Trzeci kwartał był troszkę lepszy niż nasz najsłabszy od długiego czasu kwartał drugi. Sprzedaliśmy 184 jednostki (...) Chcemy powalczyć o sprzedaż 800 lokali w całym 2016 roku. To mniej niż zakładaliśmy na początku roku" - powiedział Andrzej Gutowski, członek zarządu ds. sprzedaży i marketingu.

W pierwszych trzech kwartałach tego roku spółka sprzedała 546 lokali. Obecnie w ofercie spółki jest ponad 1.200 lokali.

Zobacz serwis: Dom i prawo

"Naszym celem jest utrzymanie oferty na poziomie ponad 1.000 lokali, ponieważ to da możliwość sprzedaży około 900-1.000 lokali rocznie" - powiedział Gutowski.

Jak podano, oczekiwana przez Ronsona liczba przekazań w czwartym kwartale tego roku to około 400 lokali.

"Łącznie w IV kwartale mamy szansę przekazać klientom około 400 lokali, a w całym 2016 roku ponad 900 lokali. Dla porównania, w dotychczas rekordowym 2015 roku przekazaliśmy klientom klucze do niespełna 700 lokali" – wskazał Tomasz Łapiński, członek zarządu ds. finansowych.

Jak podano, w IV kwartale tego roku Ronson planuje zakończyć realizację trzech inwestycji: II etapu osiedla Moko, III etapu Espresso oraz II etapu Kamienicy Jeżyce obejmujących łącznie 473 lokali, z czego 362 były już sprzedane na koniec trzeciego kwartału.

Zobacz serwis: Finanse

"Mimo, że większość lokali wybudowanych w ramach III etapu Espresso oraz II etapu Kamienice Jeżyce zostanie przekazanych klientom prawdopodobnie dopiero na początku przeszłego roku, IV kwartał tego roku i tak zapowiada się rekordowo pod względem liczby lokali przekazywanych klientom" - podała spółka w komunikacie.

"Bazą do tego będzie m.in. 328 lokali w już ukończonych projektach, z których 182 zostały sprzedane do końca września oraz lokale we wspomnianych trzech inwestycjach, których budowa zakończy się jeszcze w tym roku" - dodano.

W pierwszych trzech kwartałach tego roku spółka przekazała 510 lokali.

Źródło: PAP

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Deweloper Ronson z ambitnym planem na IV kwartał 2016 r. /fot. Fotolia
Deweloper Ronson z ambitnym planem na IV kwartał 2016 r. /fot. Fotolia

Uprawnienia rodziców w pracy. Poradnik pracodawcy59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Michał Szypniewski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama