reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Polnord: Świąteczne promocje przy zakupie mieszkań

Polnord: Świąteczne promocje przy zakupie mieszkań

Polnord sprzedaje mieszkania w korzystnych cenach, ponadto oferuje klientom dodatkowe bonusy – a wszystko dla tych, którzy planują zakup mieszkania jeszcze w tym roku.

Promocje listopadowego „Podwójnego tygodnia korzyści” przyniosły bardzo dobre efekty we wszystkich inwestycjach prowadzonych przez Polnord. Atrakcyjne ceny mieszkań, elastyczne formy finansowania transakcji, pakiety wykończeniowe lokali i dodatkowe bonusy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem klientów. Dlatego Polnord zdecydował o przedłużeniu akcji promocyjnych w grudniu.

Od 8 grudnia we wszystkich inwestycjach prowadzonych przez Polnord na klientów będą czekały specjalne promocje w ramach „Podwójnego tygodnia korzyści”.

- W grudniu spodziewamy się rekordowego zainteresowania klientów zakupem mieszkania. Niskie stopy oprocentowania kredytów zachęcają do inwestycji we własne M. Dodatkowo, od stycznia rosną wymogi dotyczące posiadania wkładu własnego, dlatego teraz jest bardzo dobry moment, by podjąć decyzję o kupieniu lokalumówi Tomasz Sznajder, Wiceprezes Zarządu Polnord SA.

Polnord oferuje swoim klientom skorzystanie z programu „Wykończenie w cenie M”, który umożliwia sfinansowanie kredytem hipotecznym wykończenia mieszkania pod klucz. Ta przygotowana we współpracy z renomowanymi firmami wnętrzarskimi oferta pozwala klientom zaoszczędzić czas i pieniądze potrzebne do aranżacji własnego M. 

Polnord SA. to wiodąca na polskim rynku firma o trzydziestosiedmioletnim doświadczeniu w działalności inwestycyjnej, deweloperskiej i budowlanej. Od 1999 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka jest członkiem-założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, którego celem jest promowanie kodeksu dobrych praktyk w relacji klient – deweloper. 

  • Miasteczko Wilanów w Warszawie – oferta specjalna (przedsprzedaż mieszkań) – 20 mieszkań w budynku E w super cenie: 2 pokoje można kupić od 261 tys. zł,  3 pokoje - od 364 tys. zł,  4 pokoje - od 468 tys. zł. Przy zakupie miejsca postojowego w hali garażowej klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania i przy ratach  0% spłacać wyłącznie cenę miejsca bez odsetek w okresie 1,5 roku. 
  • Neptun Ząbki, w ramach specjalnej oferty Polnord pokrywa całkowicie koszty aktu notarialnego, więc klient u notariusza nie płaci nic. Przy zakupie miejsca postojowego w hali garażowej klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania i przy ratach  0% spłacać wyłącznie cenę miejsca bez odsetek i spłaty kredytu w okresie 1,5 roku. 
  • City Park w Łodzi, nowe promocyjne  ceny gotowych mieszkań: 1 pokój  27  mkw  - 4888 zł za mkw, 2 pokoje 41 mkw –  4750 zł za mkw, 3 pokoje 55,5  mkw – 4700 zł za mkw oraz atrakcyjne finansowanie przy zakupie m. postojowego w hali – raty 0% i spłaty kredytu w okresie 1,5 roku.
  • Tęczowy Las – Olsztyn , mieszkanie dwupokojowe z wykończeniem pod klucz można kupić teraz w cenie od 199 tys. zł. Rabat w wysokości 33 % miejsce postojowe w hali garażowej przy zakupie mieszkania, część tego rabatu można także wykorzystać na obniżenie ceny lokalu. Przy zakupie miejsca postojowego w hali garażowej klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania i przy ratach  0% spłacać wyłącznie cenę miejsca bez odsetek w okresie 1,5 roku. 
  • Dwa Potoki, w Gdańsku, gotowe mieszkanie w cenie od 4100 zł brutto/m2 a miejsce postojowe jest oferowane gratis.  Przy zakupie lokalu powyżej 60 m2  klient płaci za drugie miejsce postojowe tylko połowę ceny. Przy zakupie miejsca postojowego klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania i przy ratach  0% spłacać wyłącznie cenę miejsca bez odsetek w okresie 1,5 roku. 
  • Dwa Tarasy w Gdańsku, mieszkania od 4700 zł brutto/m2.  Miejsce postojowe z rabatem  do 25 %, przy czym część upustu można wykorzystać na obniżenie ceny kupowanego mieszkania. Przy zakupie miejsca postojowego w hali garażowej klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania i przy ratach  0% spłacać wyłącznie cenę miejsca bez odsetek okresie 1,5 roku. 
  • Brama Sopocka w Gdyni mieszkania kosztują od 5750 zł brutto/m2 a miejsce postojowe oferowane jest gratis.  Przy zakupie lokalu powyżej 70 m2 na drugie miejsce postojowe Polnord przyznaje rabat 50%.
  • W Szczecinie na osiedlu Ku Słońcu można wprowadzić się do gotowego mieszkania. Lokale oferowane są w cenie od 4700 zł/m2, a komórkę lokatorską klient dostaje gratis. W ramach oferty specjalnej cenę miejsca postojowego w hali garażowej Polnord  obniżył o 20 proc. do 19 900 zł brutto. Klienci mogą skorzystać z atrakcyjnego finansowania –   rat 0 % i spłaty kredytu w okresie 1,5 roku. 

  • Źródło: Polnord
reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Nieruchomości
Nieruchomości

Zatrudnianie i zwalnianie pracowników. Obowiązki pracodawców51.75 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Tax Angels Group Limited

Tax Angels Group Limited to kancelaria podatkowa, tworzona przez zespół doradców wspierających przedsiębiorców w zakresie otwierania firm za granicą, w szczególności w Wielkiej Brytanii i Szkocji.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama