| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Strefy nieruchomości – blog o czymś więcej niż mieszkania

Strefy nieruchomości – blog o czymś więcej niż mieszkania

Obecnie w dobie Internetu, gdy każdy może swobodnie wyrażać swoje zdanie oraz poglądy, jak grzyby po deszczu wyrastają coraz to nowe blogi. Od społecznościowych, opisujących przeżycia ich autorów, kulinarnych, gdzie przedstawia się przepisy na różnego rodzaju potrawy, aż po bogi eksperckie, które przedstawiają opinie specjalistów z danej dziedziny.

Jest wiele blogów, które wykorzystują swoją wiedzę w przybliżeniu swoim czytelnikom różnych mankamentów czy zagadnień z zakresu prawa, finansów czy oszczędzania. Do niedawna nie było jednak bloga, który by przybliżał nam kwestię nieruchomości. Do niedawna, gdyż koło 4 miesiące temu jednak ukazał się właśnie taki blog o nazwie strefynieruchomosci.blog.pl.

Autorzy od początku objęli sobie za cel przybliżyć społeczeństwu to trudne zagadnienie. Ich myślą przewodnią nieruchomości, to nie tylko domy  i mieszkania na sprzedaż. Nieruchomości to wszystko co nas otacza, od budynków aż po ludzi, którzy żyją, pracują czy funkcjonują w ich obrębie. Oprócz tekstów poświęconych oczywiście nieruchomościom na blogu można znaleźć tam artykuły prawnicze, analityczne, poświęcone tematyce finansowej czy czysto społecznej. Nie brakuje tam także opisów miejsc, które warto odwiedzić w okresie ferii czy wakacji. Bloga tworzy Jarosław Mikołaj Skoczeń wraz z całą masą ekspertów z różnych kategorii. Artykuły o nieruchomościach i finansach oraz analizy piszą eksperci z Emmerson Realty. S.A. oraz otoDom.pl, pieczę nad artykułami prawniczymi sprawuje rzesza prawników z firmy Hills, nie brak jest tam także artykułów typowo społecznościowych, poświęconych zwykłemu życiu pośród świata nieruchomości, który nas otacza.

Ten blog jest bardzo dobrym przykładem, jak chęć i zapał kilku osób może służyć czemuś konstruktywnemu, co w przyszłości może stać się czymś wielkim.

Zobacz także:  Serwis - Inwestycje

Zobacz także:  Nieruchomości komercyjne

Zobacz także:  Budowa i remont

Źródło: http://strefynieruchomosci.blog.pl

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Mariański Group

Profesjonalizm & Pasja

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »