reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Nowy Mokotów w Warszawie

Nowy Mokotów w Warszawie

Nowy Mokotów w Warszawie zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2014 roku. Inwestycja realizowana jest przez Echo Investment S.A., będzie powstawała w etapach, pierwszy z nich składa się z sześciu budynków. Do kupienia będą mieszkania o powierzchniach od 30 m kw. do 115 m kw.

Pierwszy etap zespołu mieszkaniowego Nowy Mokotów składa się z sześciu budynków o zróżnicowanej wysokości od pięciu do dziewięciu pięter połączonych trzykondygnacyjną bazą. Projekt inwestycji powstał w renomowanej pracowni APA Kuryłowicz & Associates. Całość stanowi zamknięty kwartał z wewnętrznym ogrodzonym dziedzińcem, na którym zaprojektowano zieleń oraz elementy małej architektury i oświetlenia. Wszystkie mieszkania na parterze wyposażone będą w ogródki, a te na ostatnich piętrach w przestronne tarasy. W pozostałych przypadkach właściciele mieszkań będą mieli do dyspozycji komfortowe loggie i balkony. Architekci zaprojektowali też przestronny parking podziemny, w którym znajdą się również komórki lokatorskie. Obok parkingu dla samochodów przewidziany jest również parking do przechowywania rowerów.

Zobacz także: Osiedle Złotowska w Poznaniu

Nowy Mokotów w Warszawie Fot. www.echo.com.pl/mieszkania-i-apartamenty/warszawa/nowy-mokotow-222

Niewątpliwym atutem tej inwestycji jest bliskość tzw. „biurowego centrum Warszawy”, będącego dla wielu celem codziennych dojazdów do pracy. Obecność jednej z największych w stolicy galerii handlowych, z bogatą siecią sklepów, częścią gastronomiczną i rozrywkową sprawia, że okolica ta tętni życiem. Liczne linie tramwajowe i autobusowe zapewniają łatwy dostęp do metra i innych dzielnic miasta. W okolicy znajduje się wiele szkół i przedszkoli. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu skwerów z parkową zielenią, przyszli mieszkańcy osiedla znajdą tu idealną przestrzeń do odpoczynku i relaksu.

W ofercie I etapu znajduje się 200 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach od 30 m kw. do 122 m kw., zlokalizowanych w sześciu budynkach o zróżnicowanej wysokości od pięciu do dziewięciu kondygnacji. Adres inwestycji: ul. Konstruktorska 10.

Zobacz także: Osiedle Nowy Raków w Warszawie

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Nowy Mokotów w Warszawie Fot. www.echo.com.pl/mieszkania-i-apartamenty/warszawa/nowy-mokotow-222
Nowy Mokotów w Warszawie Fot. www.echo.com.pl/mieszkania-i-apartamenty/warszawa/nowy-mokotow-222

Zatrudnianie i zwalnianie pracowników. Obowiązki pracodawców51.75 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Kuczkowski

Radca prawny, Master of Executive MBA, Partner. Kieruje biurem kancelarii Raczkowski Paruch w Poznaniu. Od ponad 12 lat doradza klientom w zakresie prawa pracy. Posiada szczególnie bogate doświadczenie w zbiorowych stosunkach pracy, w tym w zakresie rozwiązywania i wdrażania układów zbiorowych i innych porozumień ze stroną związkową, gwarancji pracowniczych, prowadzenia sporów zbiorowych i negocjacji ze związkami zawodowymi. Prowadził szereg restrukturyzacji pracowniczych obejmujących zarówno zwolnienia grupowe, jak i programy dobrowolnych odejść oraz inne formy zmniejszania poziomu zatrudnienia. Doradza przy zatrudnianiu kadry menedżerskiej wysokiego szczebla. Bardzo często reprezentuje klientów przed sądami pracy. Ma dużą znajomość branży transportowej i produkcyjnej. Pracował w renomowanych polskich kancelariach.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama