reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Zapraszamy ekspertów do współpracy z portalem infor.pl – serwis Nieruchomości

Zapraszamy ekspertów do współpracy z portalem infor.pl – serwis Nieruchomości

Zapraszamy do współpracy i publikowania w serwisie Nieruchomości, w szczególności ekspertów z zakresu rynku nieruchomości (w tym m.in. obrotu nieruchomościami, podatku od nieruchomości, najmu i dzierżawy), budownictwa (w tym m.in. prawa budowlanego), wystroju wnętrz, ogrodnictwa i zagospodarowania zieleni oraz innych tematów dotyczących nieruchomości.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do współpracy content marketingowej z portalem Infor.pl.

Portal Infor.pl, wiodący polski portal informacyjno-poradniczy z segmentu BFP (Biznes, Finanse, Prawo), stale podejmuje współpracę z ekspertami w zakresie publikowania treści podatkowych, księgowych, kadrowych, dotyczących ubezpieczeń społecznych, czy szeroko pojętego prawa gospodarczego. Interesują nas także publikacje z zakresu innych dziedzin prawa.
Aktualnie zapraszamy do współpracy i publikowania w serwisie Nieruchomości, w szczególności ekspertów z zakresu rynku nieruchomości (w tym m.in. obrotu nieruchomościami, podatku od nieruchomości, najmu i dzierżawy), budownictwa (w tym m.in. prawa budowlanego), wystroju wnętrz, ogrodnictwa i zagospodarowania zieleni oraz innych tematów dot. nieruchomości.

Z naszych badań wynika, że coraz większą grupę naszych Czytelników stanowią osoby, które szukają takiej tematyki.

Jeżeli chcieliby Państwo podzielić się z naszymi Czytelnikami swoją wiedzą i doświadczeniami z ww. zakresu tematycznego, to zapraszamy do współpracy. Oferujemy publikację Państwa artykułów, porad, komentarzy.

W zamian za publikacje i stałą współpracę, oferujemy stałą wizytówkę ekspercką i możliwość promowania w ten sposób swojej działalności. Przykłady wizytówek:
http://www.infor.pl/eksperci/2147,Grupa-ECDP.html http://www.infor.pl/eksperci/6102,Russell-Bedford-Poland-Sp-z-oo.html
Dokładamy starań, by jak najlepiej prezentować naszych Autorów i logotypy firm współpracujących – są widoczne zarówno w wizytówkach eksperckich jak i przy samych tekstach. Przykład artykułu:
http://ksiegowosc.infor.pl/podatki/pit/pit/dzialalnosc-gospodarcza/771510,Firmowy-samochod-uzywany-prywatnie-przez-wspolnika-spolki-osobowej-rozliczenie-PIT.html

Publikacje tego typu podkreślają i promują fachowość ekspertów - są podstawowym narzędziem coraz skuteczniejszego content marketingu. Z naszych doświadczeń wynika, że przydatne i ciekawe porady sygnowane nazwiskiem danego autora znacznie bardziej promują tego autora (i reprezentowaną przez niego firmę), niż klasyczna reklama.
Ponadto nasze serwisy są bardzo dobrze postrzegane (pozycjonowane) przez wyszukiwarkę Google, co oznacza, że Czytelnicy zainteresowani daną tematyką łatwiej trafiają na Infor.pl niż do innych serwisów.

Odnośnie warunków nawiązania współpracy, to wystarczy rejestracja na stronie http://www.infor.pl/eksperci/kontakt/, czyli wypełnienie krótkiego formularza i akceptacja regulaminu publikacji na portalu.

Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości współpracy. Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania.

Kontakt:
Paweł Huczko
pawel.huczko@infor.pl
Adam Kuchta adam.kuchta@infor.pl
 

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Zapraszamy ekspertów do współpracy z portalem infor.pl – serwis Nieruchomości
Zapraszamy ekspertów do współpracy z portalem infor.pl – serwis Nieruchomości

Tarcza antykryzysowa – pomoc dla pracodawców poszkodowanych w wyniku pandemii koronawirusa (PDF)29.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Helpdesk Kadrowy Sp. z o.o.

Outsourcing kadr i płac

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama