| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Nowe mieszkania w centrum Gdańska

Nowe mieszkania w centrum Gdańska

Jeśli poszukujemy nowego mieszkania – od dewelopera – w centrum Gdańska, zachęcamy do przeczytania tego artykułu. Znajdziemy tu opis najnowszych inwestycji w tej części Trójmiasta. Część z przytoczonych inwestycji została już zrealizowana, część jest nadal w trakcie budowy, jednak w obu przypadkach nadal deweloperzy posiadają mieszkania do sprzedaży.

Gdańsk

Górski – Tobiasza

Inwestycja na ukończeniu, prace według planu mają potrwać do II kwartału tego roku. Świetna lokalizacja – na granicy Starego i Głównego Miasta najprawdopodobniej przyciągnie klientów. Obiekt szczególnie polecany tym, którzy poszukują większych nieruchomości, ponieważ na terenie tego budynku powstanie wyłącznie czternaście mieszkań trzy- i czteropokojowych o łącznych wymiarach od 81 do 104 m2.

Apartamenty Tartaczna i Panieńska

Jak wskazuje nazwa inwestycji jest ona zlokalizowana w samym centrum Gdańska. Za zaletą tej nieruchomości można uznać niewielką wysokość – cztery kondygnacje i bardzo zróżnicowany metraż – od 34 do 132 m2. Mały minus apartamentów stanowią powierzchnie biurowe umieszczone na dwóch najniższych piętrach. Co ważne, inwestycja jest już ukończona.

Górski – Angielska Grobla

To jedna z dopiero planowanych inwestycji. Angielska Grobla ma powstać blisko Głównego Miasta. Nieruchomość łączyć będzie trzy kwartały budynków o siedmiu kondygnacjach w jeden duży prostokąt. Na najniższych piętrach przewiduje się powstanie punktów usługowych, większość przestrzeni będzie ogólnodostępna, tylko niektóre elementy zostaną wydzielone wyłącznie dla mieszkańców.

Skarbiec Nieruchomości – Apartamenty Stara Winiarnia

Doskonała lokalizacja i kameralność budynków mają zadowolić najbardziej wymagających klientów. Kompleks apartamentów na ulicy Grodzkiej składa się wyłącznie z ośmiu mieszkań o wysokim standardzie i trzech lokali usługowych. Ograniczona jest również ilość miejsc parkingowych – deweloper przewidział ich wyłącznie pięć. Budynek przy ulicy Czopowej to już większa inwestycja, w skład której wchodzą – 20 apartamentów, tyle samo miejsc parkingowych i dwa lokale usługowe. Zaś budynek przy ulicy Rycerskiej został zaadoptowany na hotel. Wyłącznie budynek na Czopowej został zbudowany od podstaw, pozostałe dwa to zabytkowe budowle przystosowane do nowoczesnych standardów.

Szafarnia

Bardzo duża inwestycja znajdująca się naprzeciwko słynnego gdańskiego Żurawia – klienci, którzy kupią tu mieszkania będą mogli podziwiać go ze swoich okien. Łącznie w ramach tej nieruchomości powstało około dwustu apartamentów i kilka lokali usługowych. Inwestycja jest już ukończona, dlatego każdy, kto chciałby kupić jedno z mieszkań może je najpierw obejrzeć.

Zobacz także:  Futura Apartamenty w Gdańsku

Zobacz także:  Apartamenty Aura Gdańsk – mieszkania na wyspie

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna Cyman i Wspólnicy sp. k.

Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób nieprowadzących działalności gospodarczej w obszarach kontraktów, rozwiązywania sporów i zastępstwa procesowego, windykacji w kraju i za granicą, nieruchomości i budownictwa, podatków, spraw korporacyjnych, stosunków pracowniczych, zamówień publicznych, restrukturyzacji i upadłości, rynków finansowych i finansowania działalności gospodarczej, a także stosunków międzynarodowych i prawa europejskiego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »