reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Osiedle Złotowska w Poznaniu

Osiedle Złotowska w Poznaniu

Osiedle Złotowska w Poznaniu na ul. Złotowskiej 55 realizowana jest przez dewelopera Belveder. Inwestycja ma zostać oddana do użytku w IV kwartale 2013 roku. W sprzedaży będą mieszkania o powierzchniach od 38 m kw. do 60 m kw.

Osiedle Złotowska to realizacja nowoczesnego energooszczędnego 2-piętrowego budynku, o nowoczesnej architekturze idealnie wpasowującego się w charakter ulicy Złotowskiej. Położona w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, ale z dala od zgiełku i hałasu. Zlokalizowana w spokojnej okolicy z pełną infrastrukturą miejską. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszystkie mieszkania cechować będzie wyjątkowo małe zużycie energii tytułem ogrzewania, co wynika z udoskonalonej technologii w jakiej powstanie budynek oraz z zastosowania rozwiązań gwarantujących, unikalne w skali miasta, parametry charakterystyki energetycznej, przekładające się na niski koszt utrzymania mieszkań.

Osiedle Złotowska w Poznaniu Fot. www.belveder.pl/osiedle-zlotowska-55.html

Zobacz także: Osiedle Nowy Raków w Warszawie

Wszystkie rozwiązania gwarantują poważne zmniejszenie kosztów ogrzewania, nawet o połowę.

Do wybudowania budynku używane są materiały wysokiej jakości gwarantujące otrzymanie zakładanych parametrów. Do każdego mieszkania przynależy co najmniej 1 balkon z wyjściem z pokoju dziennego.

W budynku przewidziano 8 mieszkań, po 4 na I i II piętrze oraz 4 lokale usługowo-biurowe na parterze. W przyziemiu, pod budynkiem funkcjonuje hala garażowa z możliwością nabycia dla każdego lokalu mieszkalnego po dwa miejsca postojowe. Budynek będzie ogrodzony, z bramą wjazdową i system kontroli dostępu zapewniające bezpieczeństwo mieszkańcom.

Osiedle Złotowska zlokalizowana jest z dala od miejskiego hałasu, ale z dogodnym i szybkim dojazdem samochodem lub autobusem do centrum Poznania przez co jej walory są nie do przecenienia. Blisko są też centra handlowe.

Zobacz także: Wilanów Garden na warszawskim Wilanowie

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Osiedle Złotowska w Poznaniu Fot. www.belveder.pl/osiedle-zlotowska-55.html
Osiedle Złotowska w Poznaniu Fot. www.belveder.pl/osiedle-zlotowska-55.html

Zatrudnianie i zwalnianie pracowników. Obowiązki pracodawców51.75 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Dominika Borowicz

Asystentka prawnika w E-Kancelaria Grupa Prawno-Finansowa sp. z o.o.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama