| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Osiedle Ostródzka na warszawskiej Białołęce

Osiedle Ostródzka na warszawskiej Białołęce

Osiedle Ostródzka na warszawskiej Białołęce zostanie oddane do użytku w IV kwartale 2014 roku. Projekt realizowany jest przez dewelopera Warsaw Trust Development Sp. z o.o. Ceny lokali mieszczą się w zakresie od 4317 zł brutto do 5621 zł brutto. Będzie można kupić mieszkania o powierzchniach od 35 m kw. do 89 m kw.

Inwestycja Osiedle Ostródzka to budynek mieszkalny, wielorodzinny z garażem podziemnym. Został usytuowany na działce o powierzchni około 6100 m kw. Dojazd do nieruchomości odbywać się będzie ulicą Ostródzką. Na terenie nieruchomości usytuowano plac zabaw dla najmłodszych oraz teren rekreacyjny.

Obiekt będzie ogrodzony i monitorowany co zapewni bezpieczeństwo mieszkańcom. Budynek ma formę prostopadłościanu, składa się w większości z powtarzalnych segmentów, co podkreśla jego prostotę formy i oszczędność detalu. Kolorystyka budynku – biel i szarość – podkreśla elementy powtarzalne. Budynek idealnie wpisuje się w otaczającą kameralną zabudowę.

Zobacz także: Pomarańczowe Osiedle w Gdańsku

Budynek posiada jedną kondygnację podziemną – znajduje się na niej hala garażowa z miejscami postojowymi i komórki lokatorskie oraz trzy kondygnacje nadziemne z 86 lokalami mieszkalnymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów lokale mieszkalne zostały zaprojektowane jako:

1-pokojowe (4 mieszkania)

2-pokojowe (54 mieszkania)

3-pokojowe (25 mieszkań)

4-pokojowe (3 mieszkania)

Budynek posiada IV klatki schodowe wyposażone w windy osobowe, poruszające się od poziomu garażu do najwyższej kondygnacji nadziemnej. Zadbano również o dostosowanie budynku dla osób niepełnosprawnych.

Lokale wyposażono w instalacje:

sanitarne,

c.o. i ciepłej wody użytkowej – z własnej kotłowni gazowej,

niskoprądowe – telefoniczną, internetową, telewizyjną i domofonową.

Zobacz także: Apartamenty Wesoła w Krakowie

Źródło: www.osiedleostrodzka.pl

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Motiveo

Motiveo.pl to nowy sposób na tworzenie współczesnych systemów motywacyjnych dla handlowców. Platforma ta przeznaczona jest dla całego sektora MŚP.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »