| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Budynki biurowe Times II we Wrocławiu

Budynki biurowe Times II we Wrocławiu

Inwestycja Times II na ulicy Ruskiej we Wrocławiu ma być realizowana przez UBP Polska. Times II we Wrocławiu to budynki o charakterze biurowo-usługowym, rozpoczęcie budowy planowane jest na połowę 2013 roku. Całkowita powierzchnia użytkowa będzie miała 16500 metrów kwadratowych.

Budynki biurowe Times II we Wrocławiu zaprojektowane są przez pracownię APA Hubka. Times II będzie miał 6–7 pięter. Na parterze i na niższych kondygnacjach znajdą się lokale usługowe i handlowe, zaś na wyższych kondygnacjach będą biura.

Inwestor UBP Polska zlecił pracowni APA Hubka stworzenie nowoczesnych budynków, kontrastujących ze starą zabudową swoją kolorystyką i dynamizmem. Times II będzie sąsiadował z zabytkowymi kamienicami, będzie się wyróżniał swoim nowoczesnym designer, zwłaszcza na tle zabytkowej zabudowy.

Zobacz także: W Chełmie powstanie Centrum Sportów Wodnych

Na parterze zlokalizowane będą usługi handlowe, o powierzchni ok. 1500 metrów kwadratowych. Cały parter będzie przeszklony. Powierzchnie biurowe będą na wyższych poziomach i zajmą również ok. 1500 metrów kwadratowych – elewacja budynku o funkcji biurowej będzie w białej kolorystyce.

Okna będą rozmieszczone symetrycznie, ale harmonia zostanie przełamana przez linie i załamania i delikatne nachylenie dwóch najwyższych kondygnacji dające skojarzenie z krzywym zwierciadłem. Wszystko to sprawia wrażenie, że budynek porusza się i chwieje zmieniając swój kształt.

Do dyspozycji użytkowników będzie również podziemny, publiczny parking.

Zobacz także: Rozbudowa wrocławskiego Zoo - powstanie Afrykarium

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kornelia Ksieniewicz

Ekspert z dziedziny postępowania egzekucyjnego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »