reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > „Rodzina na Twoim” w Poznaniu

„Rodzina na Twoim” w Poznaniu

W poznaniu spółka Twoje M stworzyła alternatywę dla niedziałającej już „Rodziny na Swoim”, autorski projekt nazywa się „Rodzina na Twoim”. „Rodzinę na Swoim” miało zastąpić „Mieszkanie dla Młodych”, ale start nowego programu został przesunięty na 2014 rok, dlatego poznański deweloper zdecydował się stworzyć „Rodzinę na Twoim”.

Wiemy już, że następnego rządowego programu, czyli „Mieszkanie dla Młodych”, w tym roku nie będzie. Zgodnie z prognozami, z jego dobrodziejstw będzie można korzystać dopiero w 2014 roku, ale znając polskie realia i ta data może się przesunąć. To odłożenie w czasie oczywiście nie jest korzystnym rozwiązaniem dla deweloperów. Dlatego firmy biorą sprawy w swoje ręce i starają się ułatwić klientom decyzję o zakupie własnego mieszkania, a jednocześnie obniżyć jego koszty.

Zobacz także: Na „Mieszkanie dla Młodych” trzeba będzie zaczekać dłużej

Wszyscy pamiętamy, że program „Rodzina na Swoim” wiązał się z korzystnymi dopłatami do kredytu. By jednak z nich skorzystać potencjalni uczestnicy musieli sprostać sporej liczbie mniej lub bardziej zawiłych i skomplikowanych wymagań. Tych ograniczeń nie zawiera autorska propozycja spółki Twoje M.

– Aby skorzystać z naszego programu nie trzeba spełniać żadnych warunków. Nie ma ograniczeń ze względu na wiek, płeć, stan cywilny czy posiadanie dzieci. Chcemy wspierać zarówno rodziny, jak i singli. mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Twoje M. Jak podkreśla, ten program to znaczący czynnik stymulujący sprzedaż, cały czas wśród najważniejszych dla klientów pozostają też wysoka jakość zastosowanych materiałów i dobra obsługa klienta. To właśnie dzięki nim w minionym roku firma osiągnęła znakomite wyniki sprzedażowe, wyższe od roku poprzedniego.

Zobacz także: Apartamenty Aura Gdańsk – mieszkania na wyspie

Wprowadzony wraz z nowym rokiem program „Rodzina na Twoim” już cieszy się popularnością. Objętych jest nim większość mieszkań, które deweloper Twoje M posiada w ofercie.

– Zasady programu są proste, i co ważne, zwolnione z wielu formalności. Każdy klient kupujący mieszkanie w jednej z naszych inwestycji otrzymuje dopłatę. Jej wysokość różni się w zależności od konkretnej nieruchomości – jej rodzaju i metrażu. Istotne dla wielu może być to, że dopłata jest jednorazowa, co pozwala na zaciągnięcie niższego kredytu hipotecznego. – mówi Magdalena Czuryńska.

Zobacz także: „Mieszkanie dla Młodych” pozostawia wątpliwości

Z dopłat mogą oczywiście skorzystać również kupujący mieszkanie za gotówkę. Ich wysokości mogą sięgać nawet 580 zł do każdego m kw. mieszkania, co w przypadku niektórych lokali dawać może upust w kwocie około 60 tys. zł. Deweloper podkreśla, że tak duże rabaty, jak wysokość tych dopłat, nie były dotąd udzielane. To ciekawa opcja również dla tych, którzy nie mając wielkich zdolności negocjacyjnych obawiali się o jakąkolwiek możliwość obniżenia kwoty zakupu wymarzonego lokum.

Zobacz także: Bilans „Rodziny na Swoim”

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Autor:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Villa Cascada Fot. Spółka Twoje M
Villa Cascada Fot. Spółka Twoje M

Czas pracy 2020. Planowanie, rozliczanie i ewidencja59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Ogólnopolska sieć profesjonalnych firm audytorskich

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama