| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > „Rodzina na Swoim” Wrocław: Krzyki

„Rodzina na Swoim” Wrocław: Krzyki

„Rodzina na Swoim” zbliża się szybko ku końcowi, kupujący mają czas na znalezienie odpowiedniego mieszkania do 31 grudnia 2012 roku. We wrocławskich Krzykach można jeszcze kupić mieszkanie w „Rodzinie na Swoim”, znajdą coś dla siebie zarówno rodziny, jak i single.

Mała Toskania to inwestycja dewelopera Murapol S.A., planowany termin oddania do użytku to IV kwartał 2012 roku. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od 5 179 zł brutto. Do kupienia są mieszkania o powierzchniach od 27 m kw. do 67 m kw.

Osiedle Mała Toskania wyposażona będzie w system kamer audiowizualnych. Oprócz tego osiedle będzie pod stałą opieką Consierge’a. Będzie on dbał nie tylko o zapewnienie spokoju mieszkańców poprzez m.in. pilnowanie poszanowania ciszy nocnej, lecz także o porządek i czystość. Do dyspozycji lokatorów będzie także dostępne 24 godziny na dobę pogotowie techniczne, które natychmiast usunie zgłoszoną awarię.
Śródziemnomorska roślinność, alejki zdobione cyprysami i unikatowymi, toskańskimi donicami pełnymi kwiatów. Wszystko zaprojektowane z każdym detalem według starannie wyselekcjonowanych projektów najlepszych architektów. Deweloper zapewnia również materiały wykończeniowe.

Elementy architektury będą kute i stalowe. Z tego powodu poręcze na klatkach schodowych zostaną wykonane w takim samym stylu, a posadzki wyłożone lśniącym granitem.
Na osiedlu Mała Toskania powstaną wewnętrzne dziedzińce, gdzie w otoczeniu zieleni będzie można w ciszy i spokoju odpocząć.

Wybrane mieszkania spełniają kryteria programu „Rodziny na Swoim”.

Źródło: www.murapol.pl

Zobacz także: Ile czasu sprzedaje się mieszkanie?

Inwestycja COLORE powstaje na Krzykach, spokojnym, zielonym i bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu Klecina, realizowana przez DewelopART A.Balcer sp.k. Od Rynku to zaledwie 6,5 km. Jest to nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek mieszkalny z pełną infrastrukturą osiedlową. Usytuowany zostanie na działce o powierzchni 7126 m kw. Planowany termin zakończenia inwestycji to 4 kwartał 2013

Teren posesji będzie ogrodzony. Na terenie inwestycji znajdzie się również plac zabaw. Sprawdzona lokalizacja zapewnia pełen komfort mieszkania z uwagi na bliskość centrów handlowych, placówek oświatowych i rekreacyjnych. Ostatnie lata przyniosły rozwój tej części miasta i intensywną rozbudowę infrastruktury drogowej: dróg lokalnych oraz budowę autostradowej obwodnicy Wrocławia.
Trzypiętrowy budynek został zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Użyte do budowy materiały zapewniają wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną. Budynek wykonany zostanie w systemie tradycyjnym – na żelbetowych stropach, ściany wykonane zostaną z bloczków silikatowych, a następnie pokryte tynkiem. Okna to stolarka PCV. Mieszkania oddane zostaną w standardzie deweloperskim. Dodatkowo oferujemy usług wykończenia mieszkań "pod klucz".

W budynku znajdzie się 75 funkcjonalnych i jasnych mieszkań o powierzchni od 23 m kw. do 78 m kw. (najczęściej dwupokojowych). Wokół budynku pojawią się zielone trawniki, a alejki do obydwu klatek schodowych położone będą z kostki brukowej. Mieszkania doświetlone dużymi oknami charakteryzują się funkcjonalnym i ergonomicznym rozkładem. Wielkim atutem mieszkań położonych na parterze są zielone tarasy o powierzchni od 25 m kw. do 277 m kw.

Źródło: www.dewelopart.pl

Zobacz także: Wskaźniki przeliczeniowe dla programu "Rodzina na Swoim"

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Wojciech Szlawski

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »