| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Domy Opera w Wólce Mińskiej

Domy Opera w Wólce Mińskiej

Domy Opera w Wólce Mińskiej, nieopodal Mińska Mazowieckiego, to kilkanaście domów w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja realizowana jest przez dewelopera VILLA DEVELOPMENT. Domy Opera są w trakcie realizacji, ale pierwszy etap inwestycji został zakończony.

Domy Opera zlokalizowane są w Wólce Mińskiej w niewielkiej odległości od terenów leśnych. Niedaleko inwestycji znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum w Niedziałce, a także wiele szkół w Mińsku Mazowieckim.

Zobacz także: Osiedle Kapriola – ekologiczne domki w Wilanowie

Deweloper zaproponował osiedle ogrodzonych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy sprzedawane są w standardzie deweloperskim, co w tym przypadku oznacza, że parter i piętro domów zostało ocieplone styropianem, zastosowano także tynk mineralny, dachówkę ceramiczną. Wewnątrz zaś zastaniemy podłączoną instalację i tynk na ścianach. Dodatkowo osiedle zostało wyposażone w strefę kontrolowanego dostępu – wjazd i wyjazd z osiedla odbywa się za pomocą zbliżeniowego chipu albo pilota do bramy.

Osiedle Domów Opera jest dobrze skomunikowane z Mińskiem Mazowieckim i z Warszawą – łączy w sobie komfort życia wiejskiego z bliskością dużych miast.

Zakończony został pierwszy etap budowy, a inwestycja jest w trakcie realizacji.

Źródło: www.villadevelopment.pl

Zobacz także: Nowa Papiernia we Wrocławiu

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

EXCO A2A Polska

EXCO A2A Polska (www.exco.pl) jest polską filią Grupy EXCO (www.exco.fr) France, sieci niezależnych biur działających w zakresie audytu, ekspertyz księgowych oraz doradztwa.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »