| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Sky House w Lublinie

Sky House w Lublinie

Sky House w Lublinie będzie budowany przez firmę Henpol Sp. z o.o. dla dewelopera Wikana Nieruchomości Sp. z o.o. 05 Marina S.K.A. z Grupy Kapitałowej WIKANA. Budynek będzie zlokalizowany na lubelskiej Porębie i zostanie oddany do użytkowania w połowie 2013 roku.

Sky House w Lublinie będzie miał łączną powierzchnię użytkową 4350 mkw. W wyższej części budynek będzie liczył 9 kondygnacji naziemnych – znajdzie się tam 75 mieszkań o metrażach od 34 mkw. do 122 mkw. W części podziemnej będą znajdowały się miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

Zobacz także: Ceny nowych mieszkań i używanych – najnowsze dane

W budynku zostaną zastosowane przyjazne dla środowiska energooszczędne technologie. Będzie to między innymi instalacja solarna, która będzie zasilała oświetlenie części wspólnych, logotermy i geokratę – kraty chodnikowe z przestrzennego geosyntetyku.

W Sky house uwzględniono też aspekt estetyczny, klatki schodowe zostaną wykończone stalą nierdzewną, szkłem i drewnem. Teren zostanie zagospodarowany obiektami małej architektury, wokół budynku pojawią się ławki, stojaki na rowery, kosze na śmieci i pojemniki na odchody zwierzęce.

Sprzedaż mieszkań w Sky House już trwa. Ceny mieszkań w inwestycji to przedział od 4750 do 5700 zł/ m2 brutto.

Zobacz także: Wybór odpowiedniego mieszkania – podstawowe zasady

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Motiveo

Motiveo.pl to nowy sposób na tworzenie współczesnych systemów motywacyjnych dla handlowców. Platforma ta przeznaczona jest dla całego sektora MŚP.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »