| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Deweloperzy budują nawet zimą

Deweloperzy budują nawet zimą

Deweloperzy budują nawet zimą – dodatnie temperatury sprzyjają pracom na budowie. Niektórzy deweloperzy skończą realizację swoich inwestycji przed planowanym terminem.

Ciepła zima to dla deweloperów duży plus – nie zwiększają się koszty budowy, a prace budowlane mogą trwać bez przerwy. Brak śniegu spowodował, że inwestycje budowlane firmy Dolcan są cały czas realizowane. Osiedle Ogrody Ochota już ma czwartą kondygnację, choć jeszcze w październiku 2011 r. inwestycja była dopiero na poziomie parteru.

Ciepła zima przyczyniła się też do dynamicznego rozwoju prac na osiedlach Kamyk Zielony i Konik Polny na warszawskiej Białołęce.

– Dzięki sprzyjającej pogodzie budowlańcy osiedla Kamyk Zielony wybudowali nie tylko parter i pierwsze piętro, jak zakładał harmonogram, ale udało się też wykonać poddasza i położyć dachy. To pozwoli nam na wcześniejsze oddanie inwestycji. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się tu aż o dwa miesiące wcześniej – mówi  Alicja Dolińska, dyrektor działu marketingu w firmie Dolcan.

Pierwsze budynki na Kamyku zostały już ocieplone. Niebawem przygotowane zostanie także mieszkanie pokazowe dla tej inwestycji. Natomiast osiedle Konik Polny w większości urosło już do pierwszego piętra.

Zobacz także: Osiedle Derby 14 – powstanie II etap

Osiedle domów bezczynszowych w Rembertowie Rudy Rydz już osiągnęło półmetek prac.

– Większość segmentów Rudego Rydza ma już dachy, pierwsze segmenty zostały ocieplone i otynkowane. Osiedle będzie gotowe już w czerwcu. – mówi Alicja Dolińska z firmy Dolcan. – Dzięki tak sprzyjającej aurze zaplanowaliśmy już budowę i sprzedaż czwartego etapu osiedla o nazwie Rudy Rydz – Las. – dodaje.

Również Osiedle Tęczowe we Włochach rośnie za sprawą dodatnich temperatur. Dolcan już w listopadzie zakończył prace w czterech pierwszych budynkach. Na styczeń zaplanowano oddanie do użytku mieszkań w kolejnych budynkach.

Zobacz także: Tańsze mieszkania od deweloperów

Źródło: materiały prasowe

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Deweloperzy budują nawet zimą – dodatnie temperatury sprzyjają pracom na budowie. Fot. Dolcan
Deweloperzy budują nawet zimą – dodatnie temperatury sprzyjają pracom na budowie. Fot. Dolcan

PIT 2020. Komentarz199.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Ciołko

Ekspert Prawny Salomon Finance

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »