reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Osiedle RED Park w Poznaniu

Osiedle RED Park w Poznaniu

Osiedle RED Park w Poznaniu to nowa inwestycja dewelopera RED Real Estate Development. Wykonawcą 1. etapu budowy osiedla RED Park jest HENPOL.

Osiedle RED Park realizowane jest w poznańskiej dzielnicy Dębiec przy ul. 28 Czerwca 1956 w bezpośrednim sąsiedztwie parku. W pierwszym etapie projektu, który w całości finansowany jest przez PKO BP, powstanie 130 mieszkań. W sprzedaży dostępne są lokale o powierzchni od 30 do 56 mkw. w cenie od 5,1 tys. zł/mkw. W ofercie znajduje się także kilka większych mieszkań z dużymi tarasami, które usytuowane są na ostatnim piętrze w budynku. Część mieszkań spełnia warunki, które kwalifikują je do zaciągnięcia kredytów z dopłatą w ramach programu „Rodzina na Swoim”.

Deweloper oferuje klientom atrakcyjny system finansowania 15/85. Nabywcy wpłacają większość kwoty dopiero przed odbiorem kluczy do swoich mieszkań, w połowie 2013 roku. W trosce o zabezpieczenie interesów kupujących umowy przedwstępne podpisywane są w formie aktu notarialnego z promesą banku o wydzieleniu lokali z hipoteki bez obciążeń.      

Firma HENPOL, która została generalnym wykonawcą prac budowlanych kompleksu RED Park, prowadzi działalność od 1987 roku i specjalizuje się w realizacji inwestycji w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Dotychczas przeprowadziła kilkaset inwestycji na terenie całego kraju i zyskała dobrą opinię m.in. wśród firm deweloperskich, z którymi współpracowała. Dzięki własnemu, bogatemu parkowi maszynowemu i profesjonalnemu 700-osobowemu zespołowi pracowników, zapewnia kompleksowe usługi w zakresie budownictwa ogólnego i ochrony środowiska. Przedsiębiorstwo prowadzi również projekty wodociągowe, kanalizacyjne i gazowe oraz roboty z zakresu budownictwa drogowego i mostowego. Posiada produkcję konstrukcji aluminiowych oraz własny skład i hurtownię materiałów budowlanych.

Zobacz także: Dolcan rozpoczął 2. etap budowy Ogrodów Ochota

Poznańskie osiedle RED Park to już kolejna inwestycja RED Real Estate Development prowadzona na polskim rynku. Deweloper buduje w Polsce od 2006 roku i dał się już poznać zarówno klientom, jak i partnerom biznesowym jako solidna firma. Od kilku lat prowadzi w Warszawie wieloetapową inwestycję mieszkaniową obejmującą 450 mieszkań. Niedawno rozpoczęta została realizacja trzeciej już fazy budowy osiedla Alpha, które powstaje na warszawskich Skoroszach. Jednocześnie do użytkowania oddawane zostały mieszkania z drugiego etapu projektu, który został ukończony z półrocznym wyprzedzeniem, niż było to planowane.  

RED Real Estate Development przygotowuje również inwestycję we Wrocławiu. Podobnie jak w Poznaniu, projekt finansowany jest przez PKO BP. W pobliżu wrocławskiej Starówki, przy ulicy Kościuszki, powstaną postmodernistyczne soft lofty. Nowe budynki będą tworzyć spójną całość z dwoma odrestaurowanymi kamienicami. W inwestycji zostanie oddane do użytkowania prawie 17 tys. mkw. powierzchni mieszkaniowej i biurowej.

RED Real Estate Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich  i stosuje zasady Kodeksu Dobrych Praktyk. Deweloper posiada szerokie doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu znaczących inwestycji na rynku międzynarodowym. Grupa zarządzająca firmą przeprowadzała wiele szeroko zakrojonych projektów budowlanych w Stanach Zjednoczonych i krajach Europy Zachodniej. Realizowała wysokobudżetowe inwestycje komercyjne, a także prowadziła budowę hoteli i kompleksów mieszkaniowych. 

Zobacz także: 19. Dzielnica – mieszkania w centrum Warszawy: GALERIA

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Data publikacji:

Autor:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Osiedle RED Park w Poznaniu to nowa inwestycja dewelopera RED Real Estate Development. Fot. materiały prasowe
Osiedle RED Park w Poznaniu to nowa inwestycja dewelopera RED Real Estate Development. Fot. materiały prasowe

Czas pracy 2020. Planowanie, rozliczanie i ewidencja59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy sp.k.

Wszechstronne usługi dla biznesu, samorządów oraz jednostek administracji publicznej.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama