| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Lion’s House – prestiżowe doradztwo nieruchomości

Lion’s House – prestiżowe doradztwo nieruchomości

Lion’s House to prestiżowe doradztwo nieruchomości, które skierowane jest do najzamożniejszych osób. Doradcy Lion’s House oferują m.in. pomoc w zakupie nieruchomości krajowych i zagranicznych oraz doradztwo prawne i podatkowe.

Ceny nieruchomości co prawda też wtedy zniżkowały, w niektórych miejscach nawet o kilkadziesiąt procent, jednak nie wszędzie i nie w tak błyskawicznym tempie, jak indeksy giełdowe.

– Wtedy wpadłem na pomysł, żeby stworzyć coś na kształt private bankingu, ale ze środkiem ciężkości położonym na nieruchomości – dodaje.

Profesjonalna ekipa zarządzająca

Z realizacją nowego pomysłu musiał jednak trochę poczekać. Do uruchomienia usługi zarządzania majątkiem, której osią są nieruchomości, potrzebował ludzi wyspecjalizowanych w tej dziedzinie i zaplecza. Takim zapleczem stał się Home Broker, sieciowa agencja obrotu nieruchomościami mieszkaniowymi. W kilka lat, dzięki sprawnej ręce Damiana Milibranda, wyrosła na największego pośrednika w Polsce. Dziś ma 50 oddziałów zlokalizowanych w największych miastach Polski i ponad 900 doradców. Świadczy kompleksową usługę doradztwa przy zakupie mieszkania (wybór nieruchomości, pomoc prawna, doradztwo kredytowe, itp.). Głównym akcjonariuszem Home Broker jest dr Leszek Czarnecki.

Kto stworzył Lion’s House?

To właśnie z Home Broker wywodzą się doradcy, którzy dziś stają naprzeciwko klienta w pierwszej placówce Lion’s House. Twórcą marki oraz strategii marketingowej Lion’s House jest Dominik Fajbusiewicz, członek rady nadzorczej Home Broker, a także członek zarządu Idea Banku. Dominik Fajbusiewicz stworzył wcześniej następujące marki: Open Finance, Noble Bank, Home Broker, Tax Care i Idea Bank. Twórcą logo Lion’s House – wizerunku białego lwa na czerwonym tle – jest Remigiusz Dymek.

Zobacz także: Całoroczne apartamenty nad Bałtykiem

Kolejne placówki Lion’s House

Do końca roku Lion’s House otworzy jeszcze jedną placówkę w Warszawie oraz oddziały w Poznaniu, Krakowie i w Trójmieście.

– Dzięki skali działania Home Broker, który miesięcznie obsługuje tysiąc klientów, jesteśmy w stanie uczynić nieruchomości stosunkowo płynnym aktywem inwestycyjnym – zauważa prezes Damian Milibrand.

Źródło: Home Broker

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Ogólnopolska sieć profesjonalnych firm audytorskich

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »