reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Inwestycja Malta Nowa w Poznaniu: pierwszy etap budowy zakończy się w maju 2012 r.

Inwestycja Malta Nowa w Poznaniu: pierwszy etap budowy zakończy się w maju 2012 r.

Inwestycja Malta Nowa powstaje przy ul. Inflanckiej w Poznaniu. Kompleks mieszkalny będzie składał się z trzech budynków. Mieszkania w pierwszym budynku deweloper odda do użytku już w maju 2012 r.

– Duże zainteresowanie Maltą Nową jest wynikiem dobrej lokalizacji, dobrych rozwiązań funkcjonalnych mieszkań i rozsądnej ceny – mówi Jacek Cenkiel, prezes UWI Inwestycje S.A. – Mimo że do oddania pierwszego z budynków potrzeba jeszcze 9 miesięcy, to połowa z mieszkań znalazła już swoich nabywców – dodaje Jacek Cenkiel.

Ze względu na rozmiar inwestycji jest ona realizowana etapowo, stąd różne zaawansowanie budynków. Jednak wszystkie roboty budowlane idą zgodnie z planem.

– W przypadku budynku A wykonaliśmy już siódme piętro, a co za tym idzie pierwsza wiecha na Malcie Nowej zawiśnie na początku września. Na pozostałych obiektach inwestycji będziemy stawiać konstrukcję dachu w ciągu najbliższych dwóch miesięcy – mówi Przemysław Goś, dyrektor Techniczny UWI Inwestycje S.A.

Kolejnym etapem w harmonogramie prac jest stawianie ścian działowych i montaż instalacji sanitarnej i elektrycznej. Maltę Nową cechuje nowoczesna bryła, której interesujący kształt podkreśli elewacja budynku.

Zobacz także: Warszawa: które dzielnice są najatrakcyjniejsze dla deweloperów?

– Elewacja będzie przypominała teatralną kurtynę przysłaniająca budynek. Wyjątkową rzeczą będą balustrady balkonów, które stanowić będą wycięcia w tejże kurtynie, umiejscowione na wysokości poszczególnych mieszkań. Ten element sprawi, że wysoki i właściwie prostokątny budynek nabierze lekkiego i zarazem dynamicznego kształtu – mówi Przemysław Goś.

Poznański deweloper w swojej inwestycji przy ul. Inflanckiej oferuje mieszkania 1–-3 pokojowe, jednak klienci zainteresowani większym metrażem będą mogli skorzystać z wariantu łączenia mieszkań w większe, nawet 5 pokojowe. Ceny lokali zaczynają się od 6 tys. zł. netto za metr kwadratowy. Najmniejsze mieszkanie liczy 27,58 mkw., największe – 112,22 mkw. (opcja łączona).

Malta Nowa to kompleks trzech budynków mieszkalnych. Lokatorzy pierwszego budynku będą mogli wprowadzić się w maju 2012 roku, drugiego – w sierpniu, natomiast trzeciego – w październiku 2012 roku.

Podczas Targów Mieszkaniowych Tabelaofert, które odbędą się 10 i 11 września w Arenie, deweloper będzie zapraszał do zwiedzania inwestycji Malta Nowa. Wszyscy zainteresowani mieszkaniami w tej lokalizacji mogą odebrać na targach zaproszenia umożliwiające zwiedzenie kompleksu mieszkaniowego w dniach 13 i 15 września.

Zobacz także: Rynek nieruchomości w Polsce

Źródło: materiały prasowe

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

Malta Nowa będzie składać się z trzech budynków mieszkalnych. Fot. UWI Inwestycje S.A.
Malta Nowa będzie składać się z trzech budynków mieszkalnych. Fot. UWI Inwestycje S.A.

Inwestycja Malta Nowa powstaje przy ul. Inflanckiej w Poznaniu. Fot. UWI Inwestycje S.A.
Inwestycja Malta Nowa powstaje przy ul. Inflanckiej w Poznaniu. Fot. UWI Inwestycje S.A.

Pierwsze mieszkania w Malcie Nowej zostaną oddane do użytku w maju 2012 r. Fot. UWI Inwestycje S.A.
Pierwsze mieszkania w Malcie Nowej zostaną oddane do użytku w maju 2012 r. Fot. UWI Inwestycje S.A.

INFORLEX Twój Biznes Covid-19 i tarcza antykryzysowa98.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Zbigniew Waz

Managing Partner w Leaware - spółce tworzącej aplikacje mobilne i webowe dla klientów na całym świecie.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama