| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Rezydencja Kościuszki w Piastowie - mieszkania będą gotowe do końca 2011

Rezydencja Kościuszki w Piastowie - mieszkania będą gotowe do końca 2011

Rezydencja Kościuszki znajduje się w centralnej części sąsiadującego od południowego zachodu z Warszawą Piastowa - przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Kościuszki. Kompleks tworzą dwa czteropiętrowe budynki - łącznie 200 mieszkań o powierzchni od 25 do 90 mkw. Realizowany właśnie II i ostatni etap inwestycji ma zostać zakończony do końca 2011 roku.

Zobacz także: Jak obliczyć zdolność kredytową

Ceny mieszkań w Rezydencji Kościuszki kształtują się w przedziale 5500 – 6500 zł/mkw. Na poziomie -1 znajdzie się garaż z miejscami postojowymi, które można kupić za 21 644 zł brutto.

Projekt inwestycji wykonany przez pracownię architektoniczną Marcina Jeziorskiego i Zenona Zapaśnika zakłada powstanie na terenie kompleksu, który docelowo zostanie zamknięty, kilku kameralnych miejsc służących wypoczynkowi i zabawie mieszkańców. Wewnętrzne patio wypełni zieleń i elementy małej architektury. Do mieszkań znajdujących się na parterze przynależeć będą ogródki o powierzchni nawet do 100 mkw. Mieszkańcy mają do dyspozycji także park znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. 

Zobacz także: Warszawa, Osiedle Saska - kolejne mieszkania gotowe do sprzedaży

Zaplecze osiedla stanowić będzie małe centrum handlowe oraz pasaż usługowo-gastronomiczny, które znajdą się na parterze budynku od strony ulicy Warszawskiej.

 W odległości około 300 m od osiedla znajduje się stacja SKM, a więc kilkunastominutowy dojazd do centrum Warszawy zapewniony.

Osiedle Rezydencja Kościuszki realizuje BARC Warszawa S.A.
Bbiuro sprzedaży: ul. Świętojerska 5/7, 00-236 Warszawa (Budynek Instytutu Wzornictwa Przemysłowego).

Czytaj także

Data publikacji:

Autor:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Rezydencja Kościuszki w Piastowie: Kompleks tworzą dwa czteropiętrowe budynki z windami, które otaczają wewnętrzne patio, łącznie - 200 mieszkań
Rezydencja Kościuszki w Piastowie: Kompleks tworzą dwa czteropiętrowe budynki z windami, które otaczają wewnętrzne patio, łącznie - 200 mieszkań

PIT 2020. Komentarz199.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Dorota Kręcisz

Księgowa, ekonomistka

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »