| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > V etap Miasteczka Regaty w sprzedaży

V etap Miasteczka Regaty w sprzedaży


Dom Development rozpoczął budowę oraz sprzedaż mieszkań V etapu osiedla Miasteczko Regaty na warszawskiej Białołęce. Na osiedlu powstanie 180 mieszkań. Oddanie tego etapu do użytku planowane jest na II kwartał 2012 roku.

Autorem projektu V etapu osiedla Miasteczka Regaty, który stanie nad malowniczym Kanałem Żerańskim, przy ulicy Kobiałka, jest pracownia Inwestprojekt Białystok. 

Etap ten składa się z dwóch 3-piętrowych budynków, w których zaplanowano łącznie 180 mieszkań o średniej powierzchni 53,5 m2. Najmniejszym dostępnym mieszkaniem jest jednopokojowe, o powierzchni 33,7 m2, natomiast największym – czteropokojowe – o powierzchni 69,8 m2. Najwięcej zaplanowano mieszkań dwupokojowych i trzypokojowych, stanowiących ponad 60% wszystkich lokali w inwestycji. Pod osiedlem znajdować się będzie hala garażowa, w której przewidziano w sumie 139 miejsc parkingowych.

Zobacz także: Dom development wprowadza do sprzedaży osiedle przy ratuszu

Przedział cenowy lokali V etapu osiedla Miasteczko Regaty kształtuje się od niespełna 5,4 tys. do 5,9 tys. złotych za metr kwadratowy. Wszystkie dostępne są w programie Rodzina na swoim. Klienci mają również możliwość skorzystania z oferty programów kredytowych przygotowanych przez Dom Development we współpracy z bankami działającymi w Polsce.

Zobacz także: Dom Development wprowadza do sprzedaży Osiedle Wilno

Deweloper zagospodarował na wysokości III i IV etapu Miasteczka Regaty odcinek nabrzeża Kanału Żerańskiego, przylegającego bezpośrednio do inwestycji. Dzięki temu mieszkańcy osiedla mogą cieszyć się sąsiedztwem terenów zielonych. Znajdują się tutaj ławki, ścieżka spacerowa oraz pomost. Do dyspozycji mieszkańców jest także wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych.

Czytaj także

Data publikacji:

Autor:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

om Development rozpoczął budowę oraz sprzedaż mieszkań V etapu osiedla Miasteczko Regaty na warszawskiej Białołęce. Na osiedlu powstanie 180 mieszkań. Oddanie tego etapu do użytku planowane jest na II kwartał 2012 roku
om Development rozpoczął budowę oraz sprzedaż mieszkań V etapu osiedla Miasteczko Regaty na warszawskiej Białołęce. Na osiedlu powstanie 180 mieszkań. Oddanie tego etapu do użytku planowane jest na II kwartał 2012 roku

Potrącenia z wynagrodzeń i zasiłków Praktyczne wskazówki59.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Tomasz Gałecki

Ekspert w zakresie ekonomii i prawa gospodarczego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »