| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wiadomości > Czego najbardziej potrzebujemy w okolicy naszego mieszkania?

Czego najbardziej potrzebujemy w okolicy naszego mieszkania?

Czego najbardziej potrzebujemy w okolicy naszego mieszkania? Najczęściej zwracamy uwagę na dostęp do komunikacji miejskiej i szybki dojazd do centrum. Co jeszcze bierzemy pd uwagę, kupując mieszkanie?

Najważniejszym czynnikiem dla nabywców jest dostęp do komunikacji miejskiej. Na kolejnych miejscach znalazły się obecność terenów zielonych, parków czy placów zabaw. Kolejną ważną rzeczą jest wygodny dojazd samochodem. Dostęp do placówek oświaty znajduje się dopiero na piątym miejscu. Najmniej ważnym czynnikiem jest obecność rozrywki. Może to dziwić, jednak łatwo znaleźć uzasadnienie dla tak niskiej pozycji dla dostępu do rozrywki niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Wiąże się to z brakiem czasu na tego typu rzeczy podczas dnia codziennego. Dodatkowo bliskość pubów lub restauracji kojarzy nam się zazwyczaj z nieustającym hałasem i zamieszaniem. Tego raczej nie chcemy mieć w zasięgu ręki.

Zobacz także: Gdzie najtaniej można wynająć pokój?

Co jest najważniejsze przy kupnie?

Co innego, jeżeli chodzi o komunikacje miejską, która znalazła się na pierwszym miejscu - przecież wiele ludzi korzysta z niej codziennie. Jeżeli chodzi o placówki oświaty - przedszkola, szkoły podstawowe nie muszą one znajdować się blisko miejsca zamieszkania. Wystarczy, że nie będzie oddalona od miejsca zatrudnienia rodzica. Musimy też widzieć, że w dzisiejszych czasach odległość szkoły nie ma dużego znaczenia, ponieważ dla rodziców ważniejsza jest jakość i profesjonalizm w jakim prowadzone są zajęcia i nie biorą pod uwagę jaka odległość dzieli szkołę od domu.
Lokalizacja jest najważniejszym kryterium dla nabywcy mieszkania. Nawet 70% klientów jest dokładnie wskazać miejsce, gdzie chce zamieszkać.

Zobacz także: Uważaj na służebność

Czytaj także

Data publikacji:

Autor:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Najczęściej zwracamy uwagę na dostęp do komunikacji miejskiej i szybko dojazd do centrum. Fot. od MAK DOM Sp. z o.o.
Najczęściej zwracamy uwagę na dostęp do komunikacji miejskiej i szybko dojazd do centrum. Fot. od MAK DOM Sp. z o.o.

Potrącenia komornicze i administracyjne z wynagrodzeń69.30 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Karolina Niedzielska

Prawnik ds. prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, trener, mediator ds. pracowniczych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »