reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Remont

Czy wiesz jak usunąć ryrsy z politurowanego stołu?

Aktualizacja: 23.09.2011

Na politurowanych meblach wszelkie rysy widać od raz i nie wygląda to estetycznie. Jeśli chcesz pozbyć się zarysowań z politurowanych mebli, polecam zastosować tę mieszkankę. Wypróbowane i działa!:D »

Czy wiesz jak wymienić pęknięta płytkę podłogową?

Aktualizacja: 23.09.2011

Płytki czasami pękają pod wpływem zbyt dużego nacisku lub bardzo niskiej temperatury. Uszkodzone płytki można łatwo wymienić. Przedstawiam krok po kroku jak to zrobić. »

Czy wiesz jak odnowić drewnianą podłogę?

Aktualizacja: 18.10.2010

W starych, zabytkowych domach można spotkać drewniane podłogi pomalowane farba olejna. Kiedyś było to modne, lecz dziś wygląda niezbyt estetycznie, zwłaszcza gdy farba się kruszy. Jeśli deski są w dobrym stanie, można je odświeżyć i podkreślić naturalne piękno drewna. Jak to zrobić? »

Czy wiesz jak pozbyć się szczurów z domu?

Aktualizacja: 30.01.2015

Szczury gnieżdżą się często w piwnicach i na strychach. Z czasem mogą także przejść do domu. Są roznosicielami różnych chorób i niszczą zapasy w spiżarniach. Jeżeli w twoim domu zalęgły się szczury, powinieneś szybko działać. Oto kilka metod walki z tymi groźnymi gryzoniami. »

Czy wiesz jak czyścić irchę?

Aktualizacja: 17.10.2010

Ircha jest bardzo chłonnym materiałem, dlatego używa się jej do czyszczenia szyb, okularów, polerowania karoserii samochodowej. Należy czyścić ją w odpowiedni sposób, inaczej łatwo się drze. Oto kilka wskazówek, jak czyścić irchę. »

Czy wiesz jak pozbyć się zapachu papierosów z pomieszczenia?

Aktualizacja: 17.10.2010

Zapach papierosów wdziera się w każdy zakamarek domu, także w meble, dywany i ubrania. Trudno jest go wywietrzyć jeśli w domu pali się regularnie od kilku lat, jednak nie jest to niemozliwe. Zatęchły zapach papierosów można usunąć z pokoju kilkoma sposobami. »

Czy wiesz jak pozbyć się zapachu farby ze świeżo malowanego pomieszczenia?

Aktualizacja: 17.10.2010

Świeżo malowane pomieszczenia cuchną farbą. Nie jest to korzystne dla zdrowia - przebywając w takim pomieszczeniu można nabawić się bólów i zawrotów głowy oraz mdłości, więc należy jak najszybciej pozbyć się tego zapachu. Oto kilka niewodnych sposobów. »

Czy wiesz jak pozbyć się przykrych zapachów z kuchni?

Aktualizacja: 17.10.2010

Częste gotowanie rożnych potraw sprawia, że w kuchni gromadzi się mieszanka trudnych do usunięcia zapachów. Niestety czasami włączenie wentylacji wyciągowej czy częste wietrzenie kuchni nie wystarcza i trzeba użyć Oto kilka skutecznych sposobów na pozbycie się przykrych zapachów z kuchni. »

Czy wiesz jak zamontować zatrzaski do szafki kuchennej lub kredensu?

Aktualizacja: 17.10.2010

Do drzwi szafek i kredensów najlepiej zamocować zatrzaski magnetyczne. Jak je prawidłowo zamocować do drzwiczek? »

Czy wiesz jak zamontować zapadkę do furtek?

Aktualizacja: 17.10.2010

Wygodnym zamknięciem furtki w drewnianym ogrodzeniu może być metalowa zapadka otwierana z obu stron. Jak zamontować zapadkę w drzwiczkach ogrodowych? »

Czy wiesz jak zamontować zatrzaski w drzwiach?

Aktualizacja: 17.10.2010

Większość drzwi można wyposażyć w zatrzaski, które zapobiegają samoistnemu otwieraniu się drzwi. Oto jak należy zamontować zatrzask cylindryczny. »

Czy wiesz jak przyszyć zatrzaski?

Aktualizacja: 17.10.2010

Zatrzaski są trudniejsze do przyszycia niż guziki. Trzeba mieć drobną igłę i trochę wprawy, zwłaszcza gdy zatrzaski przyszywane są do grubego materiału, np. jeansu. »

Czy wiesz jak zapobiec przelewaniu się wody w zbiornikach?

Aktualizacja: 23.09.2011

Jeśli po napełnieniu zbiornika np. przy spłuczce woda wypływa przez przelew oznacza to, że na skutek uszkodzenia albo złego ustawienia pływak nie unosi się wystarczająco wysoko i nie domyka zaworu. Czasami jest też uszkodzony sam zawór. Oto jak naprawić zepsuty pływak i zawór w spłuczce. »

Czy wiesz jak naprawić zerwaną żaluzję?

Aktualizacja: 23.09.2011

Czasami w żaluzjach może przerwać się linka wiążąca listwy. Krok po kroku wyjaśniam jak wymienić przerwaną linkę w żaluzjach. »

Czy wiesz co zrobić gdy wysiądzie zasilanie?

Aktualizacja: 23.09.2011

Zasilanie wysiada na skutek zwarcia, gdy prąd zaczyna płynąć niewłaściwa trasą. Przyczyna może leżeć po stronie któregoś z włączonych urządzeń lub po stronie instalacji elektrycznej pomiędzy skrzynią bezpiecznikową a odbiornikami. Jeśli wysiądzie ci zasilanie w domu, sprawdź następujące rzeczy. »

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Radcowska Mariusz Boruch

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama