reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Porady internautów

Czy wiesz jaką frytownicę wybrać?

Aktualizacja: 02.06.2010

Jesteś maniakiem frytek, smażenia na głębokim oleju pączków, czy innych specjałów koniecznie musisz postarać się i o ten zakup. Oto kilka rad jak wybrać najlepszą: »

Czy wiesz jak wybrać robot kuchenny by odpowiadał twoim potrzebom?

Aktualizacja: 02.06.2010

Chyba już niewielu z nas ubija pianę ręczną ubijaczką. W większości gospodarstw domowych króluje mikser. Na co zwrócić uwagę przy jego kupnie: »

Czy wiesz jak wybrać czajnik elektryczny dostosowany do twoich potrzeb?

Aktualizacja: 02.06.2010

Nowoczesne czajniki elektryczne nie zużywają już tak dużo prądu jak ich poprzednicy. Warto więc mieć w swoim domu i taki sprzęt AGD, który pomoże gdy nagle będzie nam potrzeba szybko gorącej wody lub gdy wyłączą dopływ gazu. To wszystko na wszelki wypadek. Oto kilka rad: »

Czy wiesz jak wybrać odkurzacz?

Aktualizacja: 02.06.2010

Kupiłam właśnie mieszkanie, trzeba było więc wybrać i odkurzacz. Ty też masz taki problem, bo nie wiesz jaki będzie dla ciebie odpowiedni. Oto kilka rad: »

Czy wiesz jak zaplanować miejsce na kino domowe?

Aktualizacja: 26.05.2010

Przemyślane ustawienie nowo zakupionego kina domowego to warunek wygodnego korzystania z dobrodziejstw, jakie niesie jego posiadanie. O czym należy pomyśleć? »

Jak zgrać kasetę VHS na płytę DVD?

Aktualizacja: 08.06.2010

Znalazłeś na strychu stare rodzinne kroniki filmowe czy ulubione bajki z dzieciństwa i nie chcesz ich stracić? Przegraj je na DVD. Można to zrobić na kilka sposobów: »

Co zrobić, gdy zamoknie telefon?

Aktualizacja: 08.06.2010

Jak wiemy, telefony lubią spadać, a szczególnie często zdarza się im wpaść do wody. Oto dość zaawansowana metoda, która może pomóc nam uratować komórkę przed wyrzuceniem na śmietnik. »

Jak wyczyścić ekran laptopa sposobem domowym?

Aktualizacja: 27.08.2010

Laptop, jak wszystko, czego używamy, brudzi się. Najbardziej przeszkadza nam jego brudny ekran. Czy wiesz, jak należy go czyścić? »

Jak naprawić zatkany piksel na ekranie LCD?

Aktualizacja: 08.06.2010

Zatkany piksel można skutecznie usunąć, choć metody na to są kontrowersyjne i mogą skutkować całkowitym uszkodzeniem monitora! Jeśli chcesz spróbować, oto one. »

Jak naprawić porysowaną płytę CD?

Aktualizacja: 27.08.2010

Płyty są coraz mniej popularne, ale wciąż zdarza się nam przenosić dane czy muzykę na kompaktach. Co możemy zrobić, by nie utracić ważnych danych, kiedy płytka się porysuje? »

Czy wiesz jak uruchomić dysk sieciowy?

Aktualizacja: 27.08.2010

Podłączyłeś już dysk sieciowy? Uruchom go. »

Czy wiesz jak podłączyć dysk sieciowy ?

Aktualizacja: 27.08.2010

Jeśli nasz router wyposażono w gniazdo host USB, możemy podłączyć do niego pamięć masową dysk twardy lub pendrive który po odrobinie zabawy z konfiguracją stanie się dyskiem sieciowym. »

Czy wiesz jak sprawdzić numer IMEI?

Aktualizacja: 27.08.2010

IMEI to indywidualny numer naszego telefonu komórkowego. Może być on przydatny w wypadku kradzieży, bo dzięki niemu nasz operator będzie mógł taki aparat zablokować, a policja namierzyć w razie kontroli. »

Czy wiesz jak obniżyć temperature procesora?

Aktualizacja: 26.07.2010

Jeśli podkręcałeś niedawno procesor, lub po prostu przegrzewa Ci się komputer powinieneś sprawdzić temperaturę procesora, a z poniższej porady wyczytać jak sobie z tym problemem poradzić. »

Czy wiesz jak podkręcić procesor?

Aktualizacja: 27.08.2010

Przychodzi taki czas, że nasz komputer nie jest w stanie obsługiwać już najnowszych gier. Wielu graczy staje wtedy przed dylematem czy zaryzykować i podkręcić procesor tak by sprostał on najwyższym wymaganiom. »

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Monika Serwatka

Aplikantka radcowska

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama