| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wnętrza > Projektowanie wnętrz > Porady internautów > Czy wiesz jak założyć fanpage na Facebooku?

Czy wiesz jak założyć fanpage na Facebooku?

Chcesz wykorzystać potencjał Facebooka? Wszyscy o nim mówią? Chcesz reklamować swoją firmę lub usługę w tym najbardziej popularnym portalu i dotrzeć z ofertą do ponad 500 milionów użytkowników? Pora założyć stronę na Facebooku. Jak? Zapraszam do poniższej instrukcji.

Najczęściej popełnianym błędem jest rejestracja konta osobistego (profilu) jako pseudo firma / usługa i zapraszanie "znajomych". To bardzo zła metoda i co gorsza posiadająca ograniczenia i niezgodna z regulaminem FB, gdyż profil jest przewidziany tylko dla osób indywidualnych. Jakie są ograniczenia profilu?- Konto osobiste w portalu Facebook może mieć maksymalnie 5000 znajomych,- Do profilu dodajemy swoich przyjaciół,- Każdą znajomość trzeba potwierdzić,- Nie można wysyłać masowej korespondencji do przyjaciół,- Brak statystyk

Chcesz uniknąć tych ograniczeń? Załóż stronę (fanpage) na Facebooku wg następujących kroków.

Wchodzimy bezpośrednio na adres: http://www.facebook.com/pages/manage/ lub rozwijamy menu kontekstowe Konto i wybieramy "Zarządzanie stronami"

Na górze strony pojawi się przycisk "Utwórz stronę" - klikamy

Wybieramy tematykę naszej nowo tworzonej strony

Uzupełniamy nazwę i akceptujemy regulamin

Facebook przekieruję nas na naszą nową stronę.Ekran powitalny rozpoczyna się zakładką "Zacznij". Wypełniamy poszczególne kroki mające na celu wypromowanie naszej nowej strony. A więc wrzucamy zdjęcie, informujemy znajomych, wstawiamy kontakty, publikujemy zmiany statusów, wstawiamy na stronę www znacznik "lubię to"

Gratuluję! Od teraz jesteś administratorem własnej strony Facebookowej.Możesz wykorzystać ją do promocji swojej firmy, usługi, zainteresowań.Warto zaglądać tu i tworzyć wokół strony społeczność. W ten sposób szybko dotrzesz do grupy osób zainteresowanych tym samym co Ty!

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

facebook
facebook

Potrącenia z wynagrodzeń i zasiłków Praktyczne wskazówki59.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

EXCO A2A Polska

EXCO A2A Polska (www.exco.pl) jest polską filią Grupy EXCO (www.exco.fr) France, sieci niezależnych biur działających w zakresie audytu, ekspertyz księgowych oraz doradztwa.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »