| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wnętrza > Projektowanie wnętrz > Porady internautów > Jak założyć konto na Chomikuj.pl

Jak założyć konto na Chomikuj.pl

Portal Chomikuj.pl jest jednym z najpopularniejszych miejsc w sieci do dzielenia się plikami. Jeżeli chcemy zacząć z niego korzystać musimy oczywiście założyć konto. Zobaczmy jak to zrobić krok po kroku.

Wpisujemy adres www.chomikuj.pl . Na głównej stronie portalu klikamy na przycisk – Wyhoduj swojego Chomika.

 Teraz kolej na formularz rejestracyjny: wpisujemy więc swój adres e-mail, login jaki ma mieć nasz Chomik, i hasło (dwukrotnie). Na koniec zaznaczamy Zapoznałem/am się i akceptuje regulamin i klikamy na Dalej.

 Jeśli wybrana przez nas nazwa jest zajęta ujrzymy komunikat: Konto o takiej nazwie już istnieje.

 Poprawiamy więc nazwę i po wypełnieniu formularza klikamy na Chomika.

 Teraz musimy skonfigurować naszego Chomika. Wprowadzamy imię, płeć i datę urodzin. Klikamy na Dalej. (opcja personalizacji konta nie jest wymagana).
6.

 Jeden z ostatnich kroków to ustalanie praw dostępu do naszych plików. Opcja dla wszystkich pozwoli na korzystanie z nich bez ograniczeń.

 Aby zabezpieczyć dostęp do wybranych plików zaznaczamy opcję po podaniu hasła i wpisujemy je dwukrotnie.

 Klikamy na Zaawansowane i ustawiamy prawa umieszczania plików i zarządzania folderami. Do wyboru są 3 opcje – tylko dla mnie (domyślnie, tyko po podaniu hasła, dla wszystkich).

 W zarządzaniu folderami mamy dostępne tylko dwie opcje: tylko dla mnie, i tylko po podaniu hasła.

 Klikamy na Przejdź do chomika.

 Na ekranie powinna wyświetlić się strona naszego Chomika. Aby potwierdzić rejestrację musimy odebrać pocztę z adresu, który wpisaliśmy zakładając konto. Otwieramy wiec skrzynkę i szukamy maila o nazwie aktywacja konta i klikamy w link aktywacyjny.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Tax-Pol

Firma Tax-Pol jest jedną z najdłużej działających firm na rynku, zajmujących się odzyskiwaniem podatku z pracy za granicą. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »