REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Liebherr: Nowa chłodziarko-zamrażarka do zabudowy – ICBN 3366 Premium Plus

REKLAMA

ICBN 3366 Premium Plus no nowa chłodziarko-zamrażarka marki Liebher. Chłodziarko-zamrażarka ma dwa oddzielnie regulowane obiegi chłodnicze. Dzięki temu temperaturę w chłodziarce i zamrażarce można regulować w sposób dowolny.

REKLAMA

Chłodziarko-zamrażarka to urządzenie, bez którego większość ludzi na świecie nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Sprzęt ten – od lat zadomowiony w naszych kuchniach – sprawia, że życie staje się prostsze. Ale współczesna chłodziarko-zamrażarka to dużo więcej niż tylko funkcja chłodzenia i mrożenia, przedłużająca świeżość produktów. To odpowiedź na wiele bardzo indywidualnych potrzeb, często niezwykle wymagających użytkowników.

REKLAMA

Technologia Duo Cooling w ICBN 3366 Premium Plus - to propozycja marki Liebherr, gwarantująca dwa oddzielnie regulowane obiegi chłodnicze. Dzięki takiemu rozwiązaniu temperaturę w chłodziarce i zamrażarce można regulować niezależnie i precyzyjnie. Przy zastosowaniu rozwiązania DuoCooling nie zachodzi wymiana powietrza pomiędzy komorą chłodziarki, a zamrażarki. Dzięki temu zapachy nie przenikają pomiędzy komorami i nie dochodzi do nadmiernego wysuszenia produktów.

Technologia BioFresh – to rozwiązanie firmy Liebherr, gwarantujące odpowiedni klimat dla długotrwałej świeżości. Przy temperaturze niewiele powyżej 0 st. C i idealnej wilgotności powietrza owoce i warzywa, mięso oraz ryby zachowują swoje wartości odżywcze, delikatny aromat i apetyczny wygląd nawet do trzech razy dłużej niż w chłodziarce tradycyjnej. Technologia BioFresh firmy Liebherr zapewnia produktom trwałość dostosowując się do ich rodzaju. Szuflada DrySafe o niskiej wilgotności powietrza jest idealna do przechowywania mięsa, ryb i produktów mlecznych. Owoce i warzywa pozostają dłużej świeże w szufladzie HydroSafe o dużej wilgotności powietrza. Precyzyjna elektronika zapewnia stałe utrzymanie temperatury nieznacznie powyżej 0 st. C. Zapobiega to niepożądanemu przemarzaniu produktów. W schowku HydroSafe regulować można wilgotność powietrza
w zależności od rodzaju przechowywanych w nim produktów spożywczych.

Zobacz także: Piekarnik do zabudowy Amica

Dalszy ciąg materiału pod wideo

IceMaker – to kostkarka firmy Liebherr z przyłączem na wodę z sieci, zapewniająca zapas lodu najlepszej jakości w każdej sytuacji i w dowolnej ilości. Gotowy lód gromadzony jest w dwóch szufladach. System IceMaker całkowicie samodzielnie i automatycznie dba o uzupełnianie tego zapasu.

NoFrost – system NoFrost firmy Liebherr to zamrażanie produktów schłodzonym powietrzem obiegowym, przy jednoczesnym odprowadzaniu wilgoci na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nigdy nie ma lodu, a produktów nie pokrywa szron. Chłodziarko-zamrażarki ICBN 3366 Premium Plus z systemem NoFrost nie wymaga rozmrażania.

REKLAMA

SoftSystem – system ten wbudowany jest w drzwi chłodziarko-zamrażarki ICBN 3366 Premium Plus. Pozwala on na delikatne zamykanie drzwi nawet przy pełnym ich załadowaniu produktami. Od kąta otwarcia drzwi 30 st. SoftSystem to innowacja zapewniająca jeszcze większą wygodę i bezpieczeństwo.

SoftTelescopic – to opracowany przez firmę Liebherr wygodny mechanizm samoczynnego wsuwania i delikatnego tłumienia ruchu zamykania szuflad. Dzięki niemu korzystanie z szuflad urządzenia jest wygodne, praktyczne
i bezpieczne.

LEDtechnologia LED, niezwykle przyjemna dla ludzkiego oka, zapewnia równomierne, łagodne, najwyższej klasy oświetlenie całego wnętrza zarówno komory chłodziarki, jak i zamrażarki ICBN 3366 Premium Plus.

MagicEye – to system sterowania elektronicznego dzięki któremu kontrola mrożenia staje się prosta jak nigdy dotąd. MagicEye wyposażony jest w wyświetlacz LCD z cyfrowym wskaźnikiem temperatury oraz elektronikę Touch.

VarioSpace – to zaprojektowany przez Liebherr praktyczny sposób na uzyskanie wyjątkowo dużej przestrzeni, nawet na największe mrożonki. Szuflady oraz umieszczone pod nimi szklane płyty oddzielające, można z łatwością wyjmować, aby wykorzystać całe wnętrze zamrażarki.

VarioBox – wyjmowane pojemniki umożliwiające wygodne przechowywanie produktów. Pokrywa pojemnika jest zdejmowana, a pojemnik można bezpośrednio ustawić na nakrytym do posiłku stole.

Glass Edition – to połączenie perfekcyjnego wykonania szklanych elementów chłodziarko-zamrażarki ICBN 3366 Premium, z atrakcyjnym designem i bezpieczeństwem. Eleganckie szklane półki są odporne na zadrapania i pęknięcia oraz łatwe do mycia. Harmonijny wygląd wnętrza podkreślają listwy wykończeniowe ze stali szlachetnej.

Zobacz także:  Nowy ekspres automatyczny KRUPS EA9010

Chłodziarko-zamrażarka ICBN 3366 Premium Plus to również klasa energetyczna A++, gwarantująca niskie zużycie energii na poziomie 0,641 kWh na dobę.

Sugerowana cena: 7 399 zł (brutto)

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    QR Code

    © Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

    Nieruchomości
    Zapisz się na newsletter
    Zobacz przykładowy newsletter
    Zapisz się
    Wpisz poprawny e-mail
    Dyrektywa budynkowa - kto i ile zapłaci za jej wdrożenie. Ekspert: wzrosną czynsze i ceny mieszkań (o kilkaset zł na 1 m2) ale tańsza będzie eksploatacja

    Unia Europejska podejmuje kolejne kroki w kierunku promowania zrównoważonego rozwoju, efektywności energetycznej i ochrony środowiska. Jednym z kluczowych aktów prawnych w tej dziedzinie jest dyrektywa budynkowa, która stawia sobie za cel zmniejszenie zużycia energii w sektorze budownictwa poprzez wprowadzenie szeregu środków i wymogów. Dostosowanie się do wymogów dyrektywy budowlanej będzie kosztowne (zwłaszcza termomodernizacja istniejących budynków). Te koszty będą musiały ponieść spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, a także indywidualni właściciele budynków. Skutkować to będzie wzrostami cen nieruchomości i stawek czynszów ale można się spodziewać także zmniejszenia kosztów utrzymanie nieruchomości, szczególnie w zakresie energii grzewczej i elektrycznej - prognozuje Maciej Zięba, Dyrektor Operacyjny homfi.

    Przegląd kominiarski i czyszczenie komina – jak często, ile kosztuje w 2024 roku, jakie kary? Czego wymagają przepisy. Jak sprawdzić uprawnienia kominiarza?

    Wszystko co trzeba wiedzieć o przeglądzie kominiarskim. Jak często trzeba wykonywać? Jak sprawdzić uprawnienia kominiarza? W jakiej formie powinien być sporządzony protokół? Ile to kosztuje? Jakie kary grożą za brak przeglądu? Dlaczego się opłaca to robić z uwagi na ubezpieczenie? Co jeszcze oprócz przeglądu i czyszczenia komina może wykonać kominiarz? Odpowiadamy na wszystkie te pytania.

    Własne mieszkanie bez kredytu hipotecznego - to możliwe i dziś. Czy mieszkania lokatorskie wrócą do łask? Jakie opłaty miesięczne ponosi lokator?

    Czy w Polsce można stać się posiadaczem własnego mieszkania bez zaciągania drogiego kredytu hipotecznego? Nasze społeczeństwo od dawna zmaga się z kryzysem mieszkaniowym, a coraz większa liczba osób nie ma możliwości kupienia własnego lokum. W związku z tym istnieje ogromna potrzeba inwestowania w alternatywne rozwiązania problemu mieszkaniowego. Najkorzystniejszym z nich są mieszkania lokatorskie - idea znana od pokoleń, przeżywająca obecnie renesans. Mieszkania w nowej formule są już dostępne w lokalizacjach takich jak Gdańsk, Wrocław, Zabłudów pod Białymstokiem, Tychy czy Leszno. Kwestią czasu jest, by w całej Polsce powstały kolejne wybudowane w ten sposób inwestycje.

    Reforma planowania. Czy działkowcy mogą czuć się zagrożeni?

    Temat reformy planowania przestrzennego ostatnio stał się mniej nośny, co nie zmienia faktu, że ubiegłoroczna decyzja rządu o zmianach prawnych będzie miała duże konsekwencje. Niedawno pojawiły się informacje, że pierwotny termin opracowania planów ogólnych (koniec 2025 r.) zostanie wydłużony co najwyżej o kilka miesięcy. Ze wspomnianymi planami ogólnymi wiążą się obawy działkowców dotyczące ewentualnej likwidacji ROD. Eksperci RynekPierwotny.pl sprawdzają, czy takie obawy mogą być uzasadnione. Warto w tym kontekście pamiętać, że ustawa o ROD zapewnia szczególne rozwiązania w razie likwidacji ogrodów działkowych. Chodzi m.in. o obowiązek zapewnienia działkowcom nieruchomości zamiennej. 

    REKLAMA

    Jak rozpoznać pellet dobrej jakości? Jak sprawdzić samemu?

    Jakość pelletu jest kluczowym czynnikiem decydującym o jego efektywności i bezpieczeństwie użytkowania. Niezależnie od tego, czy wykorzystujemy go do ogrzewania domu, czy jako surowiec w przemyśle, istnieją cechy, na które warto zwrócić uwagę, aby mieć pewność, że wybieramy produkt najwyższej jakości.

    Cena, lokalizacja, rozkład pomieszczeń? Co jest dziś najważniejsze przy wyborze mieszkania?

    Co jest obecnie najważniejsze dla osób kupujących mieszkania? Na co najbardziej zwracają uwagę nabywcy? Co oferują deweloperzy?

    Ile kosztują mieszkania w mieście, a ile pod miastem? W niektórych przypadkach różnica jest ogromna!

    Ceny nowych mieszkań w największych metropoliach dla wielu osób są nieosiągalne. Tańsze mieszkania można znaleźć w lokalizacjach podmiejskich. Portal RynekPierwotny.pl prześwietlił pod tym kątem ofertę deweloperów działających w okolicach 10 metropolii. 

    Domy za niecałe 5 zł? W tym miasteczku są, ale się nie sprzedają...

    Podczas, gdy w całych Włoszech pustoszejące gminy zyskały nowych mieszkańców dzięki sprzedaży domów za 1 euro, w malowniczym miasteczku Patrica koło Frosinone w regionie Lacjum udało się sprzedać tylko dwa domy. Dlaczego?

    REKLAMA

    Kwatery pracownicze dla imigrantów zarobkowych – czy państwo powinno się tym zająć?

    Mieszkanie jest kluczowym aspektem dla cudzoziemców przyjeżdżających do Polski. Prawie połowa z nich znalazła lokum przy pomocy pracodawcy lub agencji zatrudnienia. Uregulowanie spraw związanych z zakwaterowaniem osób przybywających do Polski w celach zarobkowych powinno być ważnym zadaniem państwa.

    Co to jest luka czynszowa? Dotyczy co trzeciego Polaka

    Czym jest luka czynszowa? Kogo dotyczy? Jak przeciwdziałać temu zjawisku? 

    REKLAMA