| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wnętrza > Projektowanie wnętrz > Żelazko z generatorem pary pod ciśnieniem - od MPM

Żelazko z generatorem pary pod ciśnieniem - od MPM

Żelazko z generatorem pary pod ciśnieniem pozwoli znacznie skrócić czas prasowania. Jeśli

Raczej niewiele osób lubi prasowanie, szczególnie, gdy trzeba uporać się z piętrzącą się stertą ubrań całej rodziny. Rozwiązaniem, które pozwoli skrócić czas prasowania, a jednocześnie uczyni je łatwiejszym i wygodniejszym jest nowe żelazko z generatorem pary pod ciśnieniem MZE-12 firmy MPM.

Specjalne kanały rozprowadzające w stopie żelazka MZE-12 oraz wysokie ciśnienie umożliwiają dotarcie pary w najgłębsze warstwy tkaniny. W ten sposób materiał zostaje dokładnie nawilżony, przez co prasowanie jest łatwiejsze. Ciągły strumień pary o mocy 80g/min jest na tyle wysoki, że ubrania wystarczy uprasować tylko z jednej strony. Produkt posiada również przycisk do silnego wyrzutu pary o mocy 180g, szczególnie przydatny przy uciążliwych zagnieceniach lub grubych i trudnych materiałach, takich jak len czy dżins. Dodatkowo, duży zbiornik na wodę umożliwia pracę nawet przez dwie godziny. Gdy jej zabraknie żelazko MZE-12 zasygnalizuje to lampką kontrolną oraz dźwiękiem. Wygodnym rozwiązaniem jest możliwość uzupełnienia wody w trakcie pracy, bez konieczności odłączania urządzenia od prądu i czekania aż przestygnie.

Zbiornik nie jest umieszczony w żelazku, dlatego jest ono lekkie, a tym samym prasowanie o wiele mniej męczące. Istnieje też możliwość wyłączenia pary i prasowania na sucho. Bezpieczeństwo użytkowania żelazka MZE-12 zwiększa funkcja AUTO-SHUT OFF, popularnie zwana strażakiem, która wyłączy je po chwili bezczynności. Ponadto, produkt posiada automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz blokadę zwiniętego przewodu, uniemożliwiającą jego przypadkowe wysunięcie.

Żelazko z generatorem pary pod ciśnieniem MZE-12 ułatwi i przyspieszy proces prasowania. Wygodne i proste w obsłudze urządzenie, idealnie sprawdzi się domach, gdzie mieszka duża rodzina i zawsze jest coś do uprasowania.  

Żelazko z generatorem pary pod ciśnieniem MZE-12

Cena: 269 zł

Funkcje: - Generator pary pod ciśnieniem wytwarzający równomierną ilość pary podczas całego prasowania – stacja parowa - Ciśnienie pompy 4 bary - Funkcja AUTO-SHUT OFF (strażak) – elektroniczne bezpieczne wyłączenie żelazka z sygnalizacją dźwiękową - Stopa stalowa z kanałami rozprowadzającymi parę - Ciągły strumień pary o mocy wyrzutu 80 g/min - Silne uderzenie pary o mocy wyrzutu 180 g - Gotowość do użytku w 2 minuty, nieograniczone uzupełnianie wody w trakcie prasowania - Automatyczna regulacja mocy pary – 3 zakresy (kontrolki) ilości wyrzutu pary - Termostat – regulacja temperatury - Przycisk do wyrzutu lub uderzenia pary - Możliwość prasowania w pionie - Prasowanie z parą i na sucho - Lampka kontrolna temperatury - Lampka kontrolna podłączenia do sieci - Lampka kontrolna braku wody z sygnalizacją dźwiękową - Lampka kontrolna pary - Przewód sieciowy o długości 1,9 m - Wąż o długości 1,5 m - Automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem - Odłączany zbiornik wody o pojemności 700 ml (do 2 godzin prasowania) - Blokada zwiniętego przewodu przed wysunięciem/rozwinięciem ze stacji pary – miejsce na nawinięcie przewodu - Łatwe używanie i przechowywanie

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Finesia Consulting Sp. z o.o.

Usługi księgowe i kadrowo-płacowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »