| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wnętrza > Projektowanie wnętrz > Nowa lodówka Side-by-side od LG

Nowa lodówka Side-by-side od LG

LG wprowadziło na polski nową lodówkę Side-by-side z systemem Door-in-Door – drzwiami w drzwiach. Dwudrzwiowa lodówka posiada kompresor linearny, a także funkcię Pure N Fresh – która likwiduje zapachy. Lodówka ma również bardzo nowoczesny design.

Drzwi w drzwiach

Rozwiązanie Door-in-Door, pozwala użytkownikom w szybki sposób wyjąć ulubione i najczęściej używane produkty z lodówki, bez konieczności otwierania całych drzwi. Ta funkcja daje także możliwość dowolnego układu półek tak, aby najpotrzebniejsze składniki były zawsze pod ręką. Rozwiązanie Door-in-Door redukuje utratę zimnego powietrza aż do 41%. W porównaniu do otwierania całych drzwi lodówki. Wzrost temperatury w głównej części urządzenia jest zmniejszany aż do 47.8%, dzięki temu lodówka działa wydajniej, a jedzenie pozostaje dłużej świeże.

Kompresor linearny – co to takiego?

Dzięki opracowanemu przez firmę LG kompresorowi liniowemu (Inverter Linear Compressor), lodówki LG z dolnym zamrażalnikiem i funkcją Total No Frost po raz pierwszy uzyskują zużycie energii o 10% niższe od wymaganego do uzyskania klasy energetycznej A+++. Większa energooszczędność sprężarki wynika ze zmniejszonego tarcia wewnętrznego oraz precyzyjniejszego sterowania chłodzeniem. Dzięki temu energetyczna wydajność urządzenia jest podwyższona aż o 36%.

Funkcia Pure N Fresh – likwidacja zapachów

Dzięki funkcji Pure N Fresh cienki, karbonowy odświeżacz redukuje obecność kwaśnych zapachów, które często towarzyszą przejrzałym warzywom, czy rybie. To także cyrkulacja czystego powietrza w każdej godzinie. Rozwiązane to stosowane w lodówkach LG, jest wyposażony w wydajny wentylator i efektywnie usuwa nieprzyjemne zapachy. Jednocześnie system ten nawiewa oczyszczone powietrze poprzez specjalne kanały, dzięki czemu żywność pozostaje świeża dłużej niż w przypadku przechowywania w konwencjonalnej lodówce.

Easy Storage System – "szybka" szuflada

System Moving Ice Tray – ST specjalna szuflada, którą można szybko przemieścić lub wyjąć z lodówki, w sytuacji gdy potrzebujemy więcej miejsca w zamrażarce. System ten pozwala też na łatwiejsze rozdzielanie produktów wymagających różnych warunków przechowywania oraz pomaga w dostosowaniu wnętrza lodówki do indywidualnych potrzeb.

Fresh 0 Zone – zamknięta komora

Fresh 0 Zone – to chłodniejsza, niż reszta lodówki, zamknięta komora. Przechowywana w niej żywność zachowuje dłużej świeżość. Produkty są schładzane do temperatury około 0°C stopnia. W  tej temperaturze możemy np. przechowywać mięsa i ryby nawet po rozmrożeniu. Funkcja Multi Air Flow rozprowadza zimne powietrze równomiernie w lodówce, w celu utrzymania produktów świeżych, tak długo jak to możliwe.

Smart Diagnosis – diagnostyka niesprawnej lodówki na odległość

System ten umożliwia nam szybka diagnostykę działania lodówki. Usterkę lodówki można zgłosić telefonicznie. Jeśli podejrzewamy, że lodówka nie działa poprawnie, możemy skonsultować się z działem obsługi klienta szybko i rozwiązywać wszelkie problemy techniczne bez wychodzenia z domu.  

Stylowy Design

Nowy model lodówek Side-by-Side z funkcją Door–in-door jest wyposażony w bardzo wytrzymałe i energooszczędne lampy LED, które zapewniają mocne oświetlenie.
To rozwiązanie pomaga użytkownikom szybko znaleźć to, czego szukają. Dodatkowo podświetlenie LED tworzy wyjątkową, stylową oprawę wnętrza całej lodówki. Co istotne nowa lodówka LG jest wyposażona również w półkę z hartowanego szkła, która może utrzymać przedmioty o wadze aż do 150 kg.

Źródło: LG Electronics

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Maciej Godyń

Radca prawny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »