| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wnętrza > Projektowanie wnętrz > Hotel Narvil nad Narwią inspirowany naturą

Hotel Narvil nad Narwią inspirowany naturą

Hotel Narvil został oddany do użytku kilka miesięcy temu, położony jest nad Narwią, zaledwie 40 km od Warszawy. W hotelu Narvil do dyspozycji gości zostało oddanych 330 pokoi, restauracja, bary, basen, sauna, łaźnia, a także sala fitness, kręgielnia, sala do squasha i bilardu. Hotel został zaprojektowany w oparciu o naturę.

Narvil, jeden z najnowszych luksusowych obiektów na polskiej mapie hoteli, zaprojektowany został w oparciu o naturę. Nawiązuje do niej architekturą, designem, materiałami użytymi wewnątrz, ale także rozwiązaniami technicznymi.  W konstrukcji sufitu zatosowano panele marki Rockfon, które dzięki doskonałym parametrom w zakresie pochłaniania dźwięku oraz unikalnym właściwościom, zapewniają  doskonały klimat wnętrz w otoczeniu natury. A klientom biznesowym zadowolenie z sal konferencyjnych.

Prestiżowy obiekt oddany został do użytku zaledwie kilka miesięcy temu, a już dziś postrzegany jest jako jeden z najciekawszych i najbardziej nowoczesnych hoteli w Polsce. W każdym elemencie można tu odnaleźć inspiracje czerpane z natury i przyrody. Jego nazwa, Narvil, to bezpośrednie nawiązanie do położenia obiektu nad rzeką Narew, 40 km od Warszawy.

Zobacz także: Zmiany w strukturze sieci Focus Hotels

Koncepcja bryły budynku, jak wyjaśnia projektant z pracowni KM Rubaszkiewicz, oparta jest na otaczających drzewach. Motywem głównym jest ściana organiczna połączenie szklanej elewacji z elementami murowanymi, wykonanej w dynamicznej, krzyżującej się formie. Ta swoboda formy to także nawiązanie do natury wokół hotelu. Zgeometryzowana fasada, przywodząca na myśl konary i korzenie drzew, przenika przez obiekt, zapewniając we wnętrzach interesującą grę światłocienia. Koronę budowli wieńczy naturalna zieleń, a całość bryły odbija się w wodzie lub wtapia się w park w zależności od kierunku patrzenia.

Zobacz także: Płytki i panele do pomieszczeń sektora handlu i usług

Komfortowy wypoczynek

Hotel tworzy ponad 330 pokoi, restauracja i bary oraz bogate zaplecze z basenem, salą fitness, kręgielnią, salą do squasha i bilardu, saunami i łaźniami. Wszystkie te wnętrza wystrojem i wyposażeniem przypominać mają gościom o tym, jak blisko natury wypoczywają. Wokół lasy, stare lipy i woda Narwi. Projektanci i właściciel obiektu zadbali jednak nie tylko o odpowiednią atmosferę i klimat wnętrz. Każdy luksusowy obiekt, szczególnie ten, w którym się wypoczywa, musi zapewnić odpowiednią ciszę i spokój gościom. By osiągnąć ten efekt zastosowano akustyczne sufity podwieszane marki Rockfon.

Zobacz także: Wszystko o aranżacji wnętrza hotelu

– Podwieszane sufity z wełny mineralnej to najbardziej efektywny sposób, by osiągnąć odpowiednią akustykę wnętrz. Pochłaniają nadmierny hałas, obniżają czas pogłosu, i poprawiają zrozumienie mowy – mówi Andrzej Skrzypczak, dyrektor sprzedaży w Rockfon.

Modułowe sufity zastosowano więc m.in. w częściach ogólnodostępnych, wszędzie tam, gdzie przebywać może wiele osób jednocześnie, jak ciągi komunikacyjne, hole oraz toalety. Wykorzystana w tych wnętrzach linia charakteryzuje się najwyższymi parametrami w zakresie pochłaniania dźwięku (klasa A, współczynnik αw 1,00). W efekcie osoby przebywające tu nie przeszkadzają sobie wzajemnie, a odgłosy przemierzania korytarzy, czy pracy recepcji nie są uciążliwe dla innych gości. Spokój zapewnia więc atmosferę luksusu i wypoczynku na najwyższym poziomie.

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Hotel Narvil - spa.
Hotel Narvil - spa.

Hotel Narvil.
Hotel Narvil.

Hotel Narvil - basen.
Hotel Narvil - basen.

Hotel Narvil - hol.
Hotel Narvil - hol.

Hotel Narvil - basen.
Hotel Narvil - basen.

Hotel Narvil - sala konferencyjna.
Hotel Narvil - sala konferencyjna.

Hotel Narvil - toaleta.
Hotel Narvil - toaleta.

Hotel Narvil - hol.
Hotel Narvil - hol.

Hotel Narvil - toaleta.
Hotel Narvil - toaleta.

Hotel Narvil - hol.
Hotel Narvil - hol.

Hotel Narvil - restauracja.
Hotel Narvil - restauracja.

Hotel Narvil - hol.
Hotel Narvil - hol.

Potrącenia z wynagrodzeń i zasiłków Praktyczne wskazówki59.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Stillwell Polska Sp. z o.o.

Stillwell Polska Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą prawniczą zajmującą się obsługą prawną przedsiębiorstw a także sprzedażą gotowych spółek.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »