| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Wnętrza > Projektowanie wnętrz > Płytki i panele do pomieszczeń sektora handlu i usług

Płytki i panele do pomieszczeń sektora handlu i usług

Firma GERFLOR wprowadziła do swojej oferty klejone płytki i panele podłogowe przeznaczone do pomieszczeń sektora handlu i usług. Podłogi w pomieszczeniach sektora handlu i usług narażone są na różnorodne uszkodzenia, dlatego muszą charakteryzować się zwiększoną odpornością.

Płytki i panele podłogowe z kolekcji Creation:

– Obejmują ponad 90 realistycznych dekorów, imitujących drewno i surowce mineralne, o wielkiej różnorodności formatów, faktur i kolorystyki.

– Oferta wyróżnia się estetyką, ze względu na sposób przygotowania połączeń poszczególnych klepek i płytek podłogowych (fazowanie wszystkich krawędzi).

– Dla zapewnienia większej trwałości, przewidziano ścieralną warstwę powierzchniową o grubości 0,7mm, przy całkowitej grubości 2,5mm.

– Wykładziny zapewniają zwiększoną higienę i łatwość w utrzymaniu, dzięki obróbce powierzchniowej na bazie poliuretanu (PUR +), a także możliwość pełnego recyklingu po zakończeniu użytkowania.

Zobacz także: Biuro dla wielu osób

Kolekcja Creation firmy GERFLOR obejmuje trzy główne linie tematyczne:

– Linia URBAN – umiłowanie miasta

Inspiracją dla niej jest unikalna atmosfera największych światowych metropolii: Nowy Jork, Paryż, Londyn czy Tokio…. Poprzez industrialny wystrój, miasto wkracza do wnętrza obiektu, nobilitując surowe materiały, takie jak beton. I tak, GERFLOR oferuje betony klasyczne, strukturalne, młotkowane, groszkowane, a także oryginalne klepki podłogowe w skontrastowanych odcieniach betonu. Na tę linię – idealną do biur i placówek handlowych – składają się 23 wzory kwadratowych i prostokątnych płytek lub paneli podłogowych.

– Linia AUTHENTIC – pewność wyboru

To solidna, podstawowa tendencja, której głęboki sens skupia się na tym, co najważniejsze, opiera się na skromności i mniej ostentacyjnej prostocie nowego rodzaju. Umiłowanie autentyzmu wyraża się w doborze materiałów i nowej kolorystyce. Dla zilustrowania tej tendencji, GERFLOR wykorzystuje drewno dębowe, bukowe i orzech, a także surowe drewno. Linia obejmuje 32 wzory kwadratowych i prostokątnych płytek lub paneli na potrzeby różnych lokali użytkowych, a zwłaszcza handlowych.

Zobacz także: Warunki dźwiękowe i oświetlenie w biurze

– Linia NATURE – nieprzemijająca

Wykładziny podłogowe nawiązujące do tematyki przyrodniczej charakteryzują się łagodnością wzornictwa. Pierwszeństwo mają tu minimalizm, skandynawski duch i naturalne surowce – roślinne i mineralne. Z myślą o dyskretnej i nieprzemijającej elegancji, wykorzystuje się tu fakturę marmurów i postarzałych betonów, malowanego drewna, wyrzuconego przez morze na brzeg i spatynowanego działaniem czasu, fal i słońca. Linia obejmuje 34 wzory kwadratowych i prostokątnych płytek oraz  paneli podłogowych, które łagodnie wtopią się w wystrój pomieszczeń obiektów handlowych i usługowych.

Zobacz także: Prawidłowe natężenie światła w obiektach handlowych

Innowacje wyróżniające ofertę GERFLOR :

Możliwości twórczego wykorzystania kolekcji Creation wyrażają się poprzez siedem unikalnych konceptów wzornictwa, wyróżniających tę koncepcję:

– Creation Paint – nowe motywy surowego drewna w duchu natury

– Creation Mix – 3 szerokości paneli podłogowych, które można mieszać dla osiągnięcia efektu prawdziwego parkietu

– Creation Jean’s Spirit – styl Denim w zastosowaniu do drewnianych dekorów parkietowych

– Creation Contrast – aranżacja zrywająca z jednorodnością

– Creation Concrete – ożywianie betonu

– Creation X-tra Long Effect – ponad 1m30 realizmu

– Piano Finish – efekt szkliwionej podłogi

W ten sposób, każda sfera życia zawodowego może zyskać prawdziwie indywidualny wyraz.

Zobacz także: Jaką wybrać podłogę hotelową?

Źródło: GERFLOR

Czytaj także

Data publikacji:

Autor:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Massiera Fot. GERFLOR
Massiera Fot. GERFLOR

Lincoln Fot. GERFLOR
Lincoln Fot. GERFLOR

Podłoga - Bautista Fot. GERFLOR
Podłoga - Bautista Fot. GERFLOR

Marutea Fot. GERFLOR
Marutea Fot. GERFLOR

Sommerset Fot. GERFLOR
Sommerset Fot. GERFLOR

VAT 2020. Komentarz199.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Tax Angels Group Limited

Tax Angels Group Limited to kancelaria podatkowa, tworzona przez zespół doradców wspierających przedsiębiorców w zakresie otwierania firm za granicą, w szczególności w Wielkiej Brytanii i Szkocji.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »