| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Ogród i kwiaty > Ogród > Ciekawostki > Zbiórka opakowań – przynieś opakowanie, dostaniesz sadzonkę

Zbiórka opakowań – przynieś opakowanie, dostaniesz sadzonkę

„Kto nie przyniesie - odpada” – to IV edycja EkoAkcji, której celem jest recykling i segregacja opakowań wśród polskich konsumentów. Już jutro 18 maja w godz: 10:00–18:00 w 14 miastach Polski odbywać się będą zbiórki opakowań za które będzie można otrzymać sadzonki roślin.

„Od lat promujemy postawę proekologiczną wśród naszych konsumentów, zachęcając do segregacji opakowań oraz odnoszenia butelek zwrotnych. Przykładem tych działań jest cykliczna akcja ‘Kto nie przyniesie – odpada’. Wspólnie apelując o troskę o środowisko, podnosimy świadomość wśród klientów, iż niewielka zmiana nawyków w codziennym życiu ma dobroczynny wpływ na nasze otoczenie. Na właściwej segregacji opakowań zyskujemy wszyscy – środowisko, konsumenci, producenci i przyszłe pokolenia” - mówi Jagoda Jastrzębska, Kierownik ds. Rozwoju Odpowiedzialnego Biznesu w Carlsberg Polska.

„W najbliższą sobotę zapraszamy do sklepów Tesco, w 14 miastach, gdzie oprócz wymiany opakowań na nagrody klienci będą mogli dowiedzieć się więcej o istocie segregacji odpadów. Tesco, oprócz inwestowania w nowoczesne technologie ekologiczne, dużą wagę przykłada do ułatwiania Polakom bycia ‘eko’. Od lat umożliwiamy oddawanie szkła i makulatury do pojemników na parkingach, w każdym ze sklepów zachęcamy do korzystania z Eko-Punktów, czyli pojemników na zużyte baterie, tonery i drobne elektrośmieci. Nagradzamy również klientów za zakupy produktów ekologicznych, oferując im dodatkowe- zielone punkty w programie Clubcard” – mówi Łukasz Kędzior, koordynujący akcję z ramienia Tesco Polska.

Akcja "Kto nie przyniesie – odpada" jest komunikowana na plakatach i ulotkach - dostępnych w sklepach Tesco objętych akcją, spotem promocyjnym oraz na stronach internetowych organizatorów akcji: www.carlsbergpolska.pl, www.coca-colahellenic.pl, www.tesco.pl.Na stronach internetowych organizatorów jest również dostępny regulamin akcji.

Inicjatywą ekologiczną zostały objęte poniższe sklepy Tesco w Polsce:

Kraków – ul. Kapelanka 54
Warszawa – al. KEN 14 i ul. Fieldorfa 41
Łódź – Bałuty, ul. Pojezierska 93
Wrocław – ul. Długa 37/47
Poznań – ul. Mrągowska 4
Włocławek – ul. Kruszyńska 17/27
Szczecin – ul. Milczańska 31F
Tarnów – Galeria Gemini, ul. Nowodąbrowska 127
Lublin – ul. Orkana 4
Olsztyn – ul. Pstrowskiego 16
Gorzów Wielkopolski – ul. Słowiańska 70
Gdańsk – Chełm, ul. Cienista 30
Częstochowa – ul. Drogowców 43
Gliwice – ul. Łabędzka 26

Źródło: www.coca-colahellenic.pl

Czytaj także

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Jarosław Sadowski

Analityk Expandera, ekspert w dziedzinie produktów bankowych i funduszy inwestycyjnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK