REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Narzędzia ogrodnicze dla dzieci

REKLAMA

Bezpieczne akcesoria ogrodnicze dla dzieci to nowa propozycja od Fiskars. W skład narzędzi wchodzą: łopatka, szufelka, zmiotka i narzędzie do formowania oraz wygładzania piasku. Akcesoria są dość uniwersalne, przydadzą się nie tylko przy pracy w ogródku, ale i podczas zabawy w piaskownicy lub na plaży.

REKLAMA

REKLAMA

Tempo życia, łączenie obowiązków związanych z pracą, domem oraz wypoczynkiem jest nie lada wyzwaniem. Pomimo starań często nie znajdujemy wystarczającej ilości czasu dla naszych maluchów. Okres wakacyjny to doskonała okazja, żeby spędzić więcej czasu z naszymi pociechami i przy okazji pokazać im, jak zadbać o swoje najbliższe otoczenie. Zabawy w ogrodzie ułatwią nam także edukowanie i wprowadzanie najmłodszych w tajniki pielęgnacji roślin. Wspólne pielęgnowanie ogródka, podlewanie roślin, grabienie liści i wiele innych ogrodowych prac może okazać się świetnym pretekstem do opowiedzenia dzieciom o zmieniających się porach roku, o przemianach zachodzących w przyrodzie, a także o tym, jak ważne jest dbanie o naszą planetę.

Niezależnie od wieku większość dzieci z radością sięgnie po łopatkę, grabki i wiaderko, po nasiona i cebulki i pomoże nam ożywić ogródek. Na początek wygospodarujmy choćby jedną rabatę i pozwólmy sadzić i siać  dzieciom własne rośliny. Wybierzmy gatunki i odmiany szybko rosnące, najlepiej o efektownych kwiatach. Wiele radości sprawi też dzieciom mała grządka warzywna: samodzielnie wyhodowany zielony groszek, pomidory
z własnego krzaka, truskawki i poziomki, kabaczki i patisony, słoneczniki czy rośliny przyprawowe takie jak bazylia, mięta, szałwia, oregano. Dzieciom starszym, pięcio-, dziesięcioletnim, można powierzać zadania trudniejsze: sianie i przerywanie sałaty, rzodkiewek czy buraków, a nawet pielęgnację większych grządek. Dzieci będą czuły się dumne i na pewno docenią  potrawy przygotowane z produktów przyniesionych z własnej grządki.

W sklepach ogrodniczych od jakiegoś czasu można kupić narzędzia do pielęgnacji ogrodu dedykowane najmłodszym ogrodnikom. Warto zwrócić uwagę nie tylko na atrakcyjny wygląd, ale także na bezpieczeństwo użytkowania i solidne wykonanie. Projektując narzędzia ogrodnicze dla dzieci, Fiskars wziął pod uwagę wszystkie powyższe elementy. Te nowoczesne akcesoria z linii My First Fiskars są ergonomicznie wyprofilowane
i dopasowane do małych rąk. Dzięki nim nawet najtrudniejsze ogrodowe wyzwania sprawią dzieciom frajdę. Wśród narzędzi dla dzieci znajdziemy zarówno szufle, szpadelki czy motyki, które sprawdzą się podczas prac w ziemi, jak również szczotki i grabki, które pomogą w uporządkowaniu ogrodu.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zobacz także: Tikkurila Valtti Expert – farba do drewna

Dla najmłodszych ogrodników Fiskars proponuje skrzynkę z małymi narzędziami: łopatką, szufelką, zmiotką i narzędziem do formowania oraz wygładzania piasku. Wyposażenie przyda się nie tylko podczas pracy w ogródku, ale również w czasie zabaw w piaskownicy lub na plaży. Pokrywka od skrzynki doskonale sprawdzi się także jako podkładka do klęczenia podczas prac. 

Zobacz także:  Jak wybrać narzędzia do koszenia trawnika?

Dla nieco starszych dzieci Fiskars przygotował narzędzia ogrodnicze w wersji mini: szuflę, szpadel, grabie i szczotkę. Dzięki temu dzieci będą mogły asystować rodzicom podczas wykonywania wszelkich prac w ogrodzie. To, co wyróżnia narzędzia z linii My First Fiskars, to prosty design w połączeniu z wyrazistymi kolorami. Głowice narzędzi zostały wykonane z najwyższej jakości tworzywa charakteryzującego się wyjątkową lekkością oraz wysoką wytrzymałością. Z kolei do budowy trzonka wykorzystano anodyzowane aluminium, dzięki czemu jest on odporny na ścieranie i korozję. Wszystkie narzędzia posiadają certyfikat CE, będący gwarancją bezpieczeństwa.

Orientacyjne ceny detaliczne:

• Skrzynka z małymi narzędziami dziecięcymi – cena ok. 130 zł

• Szufla dziecięca – cena ok. 40 zł

• Szpadelek dziecięcy – cena ok. 40 zł

• Grabie dziecięce – cena ok. 40 zł

• Szczotka dziecięca – cena ok. 45 zł

Źródło: FIskars

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Czy ceny mieszkań nadal będą rosły?

Minister Rozwoju i Technologii, Krzysztof Hetman, ocenił w Radiu Zet, że deweloperzy zwiększyli podaż mieszkań, przewidując wprowadzenie programu "Mieszkanie na start" oraz programu wsparcia rozwoju budownictwa społecznego.

Wiosenne wyzwania finansowe Polaków. Remont domu na czele listy

Według najnowszego badania przeprowadzonego przez Santander Consumer Bank "Polaków Portfel Własny: wiosenne wyzwania 2024", aż 38% respondentów wskazało, że największym wydatkiem, jaki planują ponieść wiosną, jest remont domu. Co więcej, 58% badanych planuje sfinansować swoje projekty z bieżących dochodów.

Kredyty hipoteczne z WIBOR-em. Abuzywne formuły zmiany oprocentowania niezgodne z unijnym rozporządzeniem BMR

Wraz z wejściem rozporządzenia BMR umowy kredytowa zawierające niedozwolone zapisy powinny zostać aneksowane i dostosowane do nowego porządku prawnego. Brak dostosowania umowy może skutkować tym, że umowa zawarta wiele lat temu może okazać się nieważna.

Nowe mieszkania w starej przestrzeni - rewitalizacja centrów miast

Centra wielkich miast są atrakcyjnymi miejscami nie tylko do pracy, ale też do mieszkania. Swobodny dostęp do miejskiej infrastruktury zapewnia tam wygodne funkcjonowanie na co dzień. Niestety, gęsta zabudowa – typowa dla centrum – ogranicza możliwość budowania nowych lokali, zarówno komercyjnych, jak i mieszkalnych. Zdaniem architektów i urbanistów skutecznym rozwiązaniem tego problemu są rewitalizacje zabytkowych kamienic i nadbudowy. Wciąż jednak można odnieść wrażenie, że potencjał istniejących budynków pozostaje niewykorzystany.

REKLAMA

Ustawa w sprawie dzikich lokatorów - powstał obywatelski projekt. Co zrobić, żeby w Polsce nie było jak w Hiszpanii? Coraz więcej mieszkań jest zajmowanych bezprawnie

- Nie możemy pozwolić na to, by uczciwie pracujący obywatele byli terroryzowani przez dzikich lokatorów. Niestety z miesiąca na miesiąc rośnie ilość zgłoszeń, że mieszkanie, które miało być wynajmowane komercyjnie, jest po prostu zagrabiane przez dzikich lokatorów. Jeżeli nie dojdzie do zmian w prawie możemy spodziewać się, że niebawem zaleje nas fala dzikich lokatorów jeszcze większa niż w czasie pandemii – mówi Małgorzata Marczulewska, detektyw i windykator.
Małgorzata Marczulewska wspólnie z prawnikami z kancelarii Wódkiewicz & Sosnowski: mec. Grażyną Wódkiewicz oraz mec. Markiem Jarosiewiczem przygotowali projekt ustawy, który miałby pomagać w odzyskiwaniu mieszkań zajmowanych przez dzikich lokatorów. W Internecie dostępna jest petycja w tej sprawie. 

Dom za 1 euro. Jakie są warunki?

Władze miasteczka Saint-Amand-Montrond, położonego w centralnej Francji, podjęły niecodzienną inicjatywę. Wystawiły na sprzedaż dom za symboliczną kwotę 1 euro. Jest jednak pewien warunek - nabywca musi zobowiązać się do zamieszkania w nim na co najmniej 10 lat.

Nowe wsparcie dla kredytobiorców. Wiadomo, kiedy kredyt #naStart wejdzie w życie

Ministerstwo Rozwoju i Technologii ogłosiło, że nowe przepisy dotyczące wsparcia przy zakupie pierwszego mieszkania wejdą w życie w drugiej połowie 2024 roku. Projekt ustawy wprowadzającej kredyt "#naStart" jest obecnie konsultowany.

Frankowicze czekają na uchwałę Sądu Najwyższego. Czy 25 kwietnia 2024 r. Izba Cywilna SN wyjaśni wreszcie 6 kluczowych zagadnień prawnych?

W dniu 25 kwietnia 2024 roku poznamy kolejny rozdział wieloletniej już sagi związanej z wydaniem tzw. uchwały frankowej przez Sąd Najwyższy w pełnym składzie Izby Cywilnej. Na ten dzień zostało wyznaczone posiedzenie Sądu Najwyższego, który ponownie ma zająć się zagadnieniami prawnymi dot. spraw frankowych, które zostały przedstawione przez Pierwszą Prezes. Czy jednak ta uchwała ma szanse zostać wydana i czy rzeczywiście – po wielu wyrokach TSUE w polskich sprawach frankowych – jest jeszcze potrzebna? Czy jeżeli zostanie wydana, to ułatwi rozstrzyganie pozwów Frankowiczów czy tylko skomplikuje te procesy? 

REKLAMA

W jaki sposób deweloperzy mieszkaniowi korzystają z sztucznej inteligencji

Sztuczna inteligencja jako wsparcie dla deweloperów? Jak najbardziej. W jaki sposób już ją wykorzystują i jak planują wykorzystywać AI w przyszłości? 

W Polsce trzeba wyburzyć ponad 6,5 tys. mieszkań lub domów. Kto nie może się czuć bezpiecznie?

Z danych Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego wynika, że ponad 2,2 mln Polek i Polaków mieszka w domach jednorodzinnych i kamienicach, które mają już ponad 100 lat. Nikt nie wie, czy te osoby mogą się czuć bezpiecznie. Eksperci portalu GetHome.pl dotarli do informacji z GUNB, z których wynika, że liczba budynków mieszkalnych do rozbiórki stale rośnie.

REKLAMA