reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Ogród i kwiaty > Ogród > Szybkie i łatwe odśnieżanie – kosiarka i odśnieżarka w jednym

Szybkie i łatwe odśnieżanie – kosiarka i odśnieżarka w jednym

Intensywne opady śniegu powodują, że jesteśmy zmuszeni do odśnieżania podjazdów i dróg dojazdowych oraz chodników. Choć odśnieżanie nie jest czynnością ani łatwą, ani przyjemną, możemy sobie pomóc używając do odśnieżania specjalistycznego sprzętu. Zobacz, jak szybko i bez większego wysiłku można odśnieżyć otoczenie wokół domu.

Często powtarzającym się pytaniem jest: jak wybrać urządzenie, dzięki któremu będziemy mogli szybko i dokładnie usunąć zalegający śnieg? Odpowiedzią jest maszyna o wydajnym silniku – montowanym z tyłu, dzięki temu operator nie wdycha spalin. Ponadto odśnieżarka powinna posiadać fotel montowany z przodu, w celu zapewnienia dobrej widoczności użytkownikowi. Przede wszystkim, niezbędna jest możliwość montażu różnych przystawek.

Zobacz także: Jak przygotować dach do zimy?

- Schludnie wyglądający teren jest wizytówką naszej własności. W celu zadbania o estetyczny stan otoczenia Husqvarna opracowała szereg przystawek do wydajnych kosiarek z przednim urządzeniem tnącym. Takie rozwiązanie jest gwarancją całorocznej efektywności. Latem sprzęt może służyć jako kosiarka, jesienią uprzątnie opadłe liście dzięki szczotce obrotowej, zaś zimą zgarnie śnieg pługiem lub nawet wyrzuci go we wskazanym kierunku, dzięki profesjonalnej odśnieżarce. Te rozwiązania są tylko częścią możliwości jakie posiadają kosiarki serii P 500, marki Husqvarnapowiedział Pan Paweł Przywózki, menedżer sprzedaży maszyn profesjonalnych w firmie Husqvarna.

Zobacz także: Jaką wiertarkę udarową wybrać?

Linia kosiarek P 500 z przednim urządzeniem tnącym marki Husqvarna sprawia, że konieczność żmudnego odśnieżania staje się wspomnieniem. Trzy nowe modele do użytku profesjonalnego wyróżniają się możliwością zastosowania ich do całorocznej pracy, ich obsługa jest łatwa, a charakterystyka pracy stabilna. Od teraz pozbycie się śniegu z drogi dojazdowej czy wielkopowierzchniowego parkingu zajmie tylko chwilę.

- Niektórzy producenci narzędzi do pielęgnacji terenów zieleni oferują duże kosiarki z przednim urządzeniem tnącym, które sprawdzają się gdy teren jest obszerny, a przede wszystkim wolny od przeszkód. Husqvarna patrzy na taką działalność z innej perspektywy: kosiarki samojezdne muszą uzyskiwać świetne wyniki pracy zarówno na wielkopowierzchniowych terenach, jak i skomplikowanych przestrzeniach: posiadających nachylenia, spadki oraz ostre narożniki. Takich maszyn potrzebują klienci – miało to wpływ na każdym kroku w procesie udoskonalania naszych produktów. Czas spędzony na pracy za pomocą ręcznych narzędzi lub pługów prowadzonych zmniejszy się znaczącododał Pan Paweł Przywózki.

Zobacz także: Jak przygotować się do wykonywania drobnych napraw w domu?

Husqvarna w kosiarkach serii P 500 opatentowała unikalną technologię przegubowego układu kierowniczego nazwaną: „dog-bone” czyli „psia kość”. Zapewnia ona dynamiczny transfer masy, który natychmiast wpływa na środek ciężkości maszyny. Dla operatora oznacza to wzrost przyczepności na przednim kole wewnętrznym, ulepszoną obsługę i natychmiastową reakcję.

Główne cechy serii P 500:
• Trzy nowe modele: P 524, P520D i P 525D (zastępujący PF 21 AWD i PT 26D).
• Szerokie zastosowanie komercyjne: silnik diesel wraz z opcją kabiny do całorocznej pracy lub model benzynowy z dodatkową zwrotnością.
• Wyjątkowy system sterowania przegubowego – minimalizuje konieczność dodatkowego przycinania trawy.
• Wysoka stabilność i przyczepność dzięki niskiemu środkowi ciężkości, napęd na cztery koła i opatentowany przez Husqvarna układ kierowniczy „dog-bone”.
• Szerokie dodatkowe oprzyrządowanie, m.in.: lemiesz dwukierunkowy, pług śnieżny, wydajna szczotka, łyżka koparki i kosiarka bijakowa.

Zobacz także: Obciążenie dachu śniegiem

Źródło: Husqvarna

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Asseco Business Solutions

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama