reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Finanse > Finanse domowe > Słownik kredytobiorcy > Konkurs na „Najładniejszą Placówkę Bankową” został rozstrzygnięty

Konkurs na „Najładniejszą Placówkę Bankową” został rozstrzygnięty

Walka w konkursie na „Najładniejszą Placówkę Bankową” była zaciekła, do ostatniej chwili nie było wiadomo, kto wygra. Do ostatniego etapu zakwalifikowało się 10 banków. Pierwsze miejsce w konkursie zajął Oddział Detaliczny ING Banku Śląskiego: Toruń, ul. Szosa Chełmińska 26.

Do 8 listopada 2012 r. można było oddać głos na „Najładniejszą Placówkę Bankową”. Konkurs podzielony był na dwie kategorie: „Najładniejsza Placówka Bankowa w Polsce” oraz „Najładniejsza Spółdzielcza Placówka Bankowa”. Po długich naradach i zaciekłych sporach jury do ostatniego etapu zakwalifikowało aż dziesięciu faworytów do tych tytułów.

Zdaniem Agaty Gabiś, historyka sztuki i Marketing Manager w pracowni KMA Architekci, będącej partnerem konkursu: "Wybrane przez jury placówki wyraźnie wyróżniają się na tle wszystkich zgłoszonych do konkursu obiektów. Ich wnętrza stanowią prawdziwą alternatywę dla często nijakiego i anonimowego wystroju obiektów użyteczności publicznej. Nietypowe meble oraz niekonwencjonalne rozwiązania przestrzenne sprawiły, że powstały miejsca o kameralnej i pozytywnej atmosferze, przyjaznej zarówno dla klienta, jak i dla pracowników".

Zobacz także: Dom Kereta – najwęższy budynek na świecie

W kategorii Najładniejsza Placówka Bankowa, najwięcej głosów otrzymał Oddział Detaliczny ING Banku Śląskiego: Toruń, ul. Szosa Chełmińska 26.

Fot. www.banking-magazine.pl

Już podczas nominacji, wśród członków jury panowało przekonanie, że właśnie obiekt z Torunia ma największe szanse na zwycięstwo. Anna Misiura, architekt z pracowni K-M-A uważa, że głównym powodem wyróżnienia tego projektu było: „Wykreowanie wysmakowanej i nieszablonowej atmosfery wnętrza”.

Na uznanie zasłużył również Oddział Korporacyjny ING Banku Śląskiego w Łodzi na ul. Kopcińskiego 73/75, który początkowo, z uwagi na liczbę oddanych głosów, uznawany był za faworyta konkursu. Dużym zainteresowaniem cieszył się również projekt Oddziału Nordea Bank Polska SA w Warszawie na ul. Puławskiej 22.

Zwycięzcą w kategorii „Najładniejsza Spółdzielcza Placówka Bankowa” został, zdobywając imponujące poparcie, Oddział (i centrala) GBS Banku w Barlinku przy ul. Strzeleckiej.

Fot. www.banking-magazine.pl

Zdradzimy tajemnicę, że po piętach deptał mu Warmiński Bank Spółdzielczy Oddział Lubomino oraz Placówka ESBANKU, Banku Spółdzielczego w Radomsku, ul. Reymonta.

Zobacz także: Condohotele w Polsce

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Autor:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Wnętrz ING Fot. www.banking-magazine.pl
Wnętrz ING Fot. www.banking-magazine.pl

Nowy JPK_VAT z deklaracją i ewidencją39.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Witold Chomiczewski

Radca prawny, wspólnik w Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych sp.k. Specjalizuje się w prawie IT i nowych technologii, ma bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców związanych z e-commerce, doradza m.in. spółkom zajmującym się marketingiem internetowym, przygotowuje umowy dotyczące SEO/SEM, reklamy RTB, prawa autorskiego w Internecie. Wspiera przedsiębiorców internetowych, a zwłaszcza portale w sprawach związanych z odpowiedzialnością za cudze treści. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych dotyczących problematyki prawa autorskiego, Internetu oraz prawa gospodarczego. Brał udział w projekcie na zlecenie Komisji Europejskiej, Study on Liability of Internet Intermediaries, który dotyczył dyrektywy o handlu elektronicznym. Pełnomocnik ds. Legislacji Izby Gospodarki Elektronicznej.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama