REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.
Porada Infor.pl

Idea Bank ma już 50 tys. klientów

Idea Bank ma już 50 tys. klientów. Fot. Fotolia
Idea Bank ma już 50 tys. klientów. Fot. Fotolia

REKLAMA

REKLAMA

Idea Bank ma już 50 tys. klientów. Bank, który na polskim rynku finansowym pojawił się na przełomie 2010/11 r., staje się coraz popularniejszy wśród przedsiębiorców. Jakie rozwiązania Idea Bank oferuje swoim klientom?

Tempo, w jakim rozwija się Idea Bank, jest bardzo szybkie. Bank wyspecjalizowany w obsłudze mikrofirm, który na przełomie 2010 i 2011 roku zaoferował pierwsze produkty prowadzącym własny biznes, co miesiąc pozyskuje kilka tysięcy klientów. Do niedawna robił to, mimo że nie miał jeszcze własnych placówek.

REKLAMA

REKLAMA

– Zaproponowaliśmy przedsiębiorcom takie warunki korzystania z usług bankowych, na jakie do tej pory nie mogli liczyć. Do produktów bankowych dodaliśmy inne rozwiązania, takie jak księgowość czy pomoc w rozwiązywaniu spraw urzędowych. Stworzyliśmy nową kategorię usług dla drobnych przedsiębiorców – mówi Jarosław Augustyniak. – Nowy biznes wymaga pewnej pokory, ale Idea Bank już w pierwszym roku swojej działalności pokazuje, że był strzałem w dziesiątkę – podsumowuje prezes.

Dynamiczny wzrost liczby obsługiwanych klientów to również zasługa kampanii reklamowej, którą bank rozpoczął w lipcu. Przekaz reklamowy zbudowany wokół hasła: „Stop dyskryminacji przedsiębiorców” rozpowszechniany był w największych stacjach radiowych i telewizyjnych oraz w Internecie. W efekcie, w ciągu trzech miesięcy, liczba klientów Idea Banku wzrosła dwukrotnie, przekraczając w październiku 50 tysięcy.

Zobacz także: Banki udzielają mniej kredytów hipotecznych

Niebawem ruszy nowa odsłona kampanii, która ma pokazać, na co w Idea Banku mogą liczyć przedsiębiorcy. Rozwiązania, które bank dla nich opracowuje, pozwalają przełamywać bariery związane z prowadzeniem własnego biznesu. Idea Bank szacuje, że dzięki temu przekazowi, a także już istniejącym i planowanym produktom, do końca roku liczba klientów zwiększy się o kolejne 30 tysięcy.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Od lipca przedsiębiorcy mają już możliwość bezpośredniego kontaktu z doradcą Idea Banku. W tej chwili bank ma 30 placówek zlokalizowanych w największych miastach Polski. Do końca roku planuje otworzyć 12 kolejnych.

Idea Bank wprowadził pierwszy w Polsce całkowicie darmowy rachunek dla firm. Osobom, które chcą postawić własny biznes, udostępnia kredyty na start w kwocie do 200 tys. zł. Bank zaoferował pierwszą kartę z darmowym programem emerytalnym. Dzięki współpracy z firmą Tax Care oferuje przedsiębiorcom obsługę księgowo-podatkową-kadrową. Za pośrednictwem Idea Banku można też zarejestrować firmę, a później, prowadząc już własny biznes, otrzymać pomoc w trudnych sprawach urzędowych. Najnowszym projektem banku jest „inkubator przedsiębiorczości”, w ramach którego osoba z ciekawym pomysłem biznesowym może otrzymać nie tylko finansowanie projektu, ale też merytoryczne wsparcie od doświadczonych menedżerów Idea Banku z zakresu planowania biznesu, budowania strategii marketingu i sprzedaży czy w prowadzeniu biznesu od strony prawnej i administracyjnej.

Zobacz także: Problemy ze spłatą kredytów mieszkaniowych

Źródło: materiały prasowe

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Nieruchomości
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Ustawa w sprawie dzikich lokatorów - powstał obywatelski projekt. Co zrobić, żeby w Polsce nie było jak w Hiszpanii? Coraz więcej mieszkań jest zajmowanych bezprawnie

- Nie możemy pozwolić na to, by uczciwie pracujący obywatele byli terroryzowani przez dzikich lokatorów. Niestety z miesiąca na miesiąc rośnie ilość zgłoszeń, że mieszkanie, które miało być wynajmowane komercyjnie, jest po prostu zagrabiane przez dzikich lokatorów. Jeżeli nie dojdzie do zmian w prawie możemy spodziewać się, że niebawem zaleje nas fala dzikich lokatorów jeszcze większa niż w czasie pandemii – mówi Małgorzata Marczulewska, detektyw i windykator.
Małgorzata Marczulewska wspólnie z prawnikami z kancelarii Wódkiewicz & Sosnowski: mec. Grażyną Wódkiewicz oraz mec. Markiem Jarosiewiczem przygotowali projekt ustawy, który miałby pomagać w odzyskiwaniu mieszkań zajmowanych przez dzikich lokatorów. W Internecie dostępna jest petycja w tej sprawie. 

Dom za 1 euro. Jakie są warunki?

Władze miasteczka Saint-Amand-Montrond, położonego w centralnej Francji, podjęły niecodzienną inicjatywę. Wystawiły na sprzedaż dom za symboliczną kwotę 1 euro. Jest jednak pewien warunek - nabywca musi zobowiązać się do zamieszkania w nim na co najmniej 10 lat.

Nowe wsparcie dla kredytobiorców. Wiadomo, kiedy kredyt #naStart wejdzie w życie

Ministerstwo Rozwoju i Technologii ogłosiło, że nowe przepisy dotyczące wsparcia przy zakupie pierwszego mieszkania wejdą w życie w drugiej połowie 2024 roku. Projekt ustawy wprowadzającej kredyt "#naStart" jest obecnie konsultowany.

Frankowicze czekają na uchwałę Sądu Najwyższego. Czy 25 kwietnia 2024 r. Izba Cywilna SN wyjaśni wreszcie 6 kluczowych zagadnień prawnych?

W dniu 25 kwietnia 2024 roku poznamy kolejny rozdział wieloletniej już sagi związanej z wydaniem tzw. uchwały frankowej przez Sąd Najwyższy w pełnym składzie Izby Cywilnej. Na ten dzień zostało wyznaczone posiedzenie Sądu Najwyższego, który ponownie ma zająć się zagadnieniami prawnymi dot. spraw frankowych, które zostały przedstawione przez Pierwszą Prezes. Czy jednak ta uchwała ma szanse zostać wydana i czy rzeczywiście – po wielu wyrokach TSUE w polskich sprawach frankowych – jest jeszcze potrzebna? Czy jeżeli zostanie wydana, to ułatwi rozstrzyganie pozwów Frankowiczów czy tylko skomplikuje te procesy? 

REKLAMA

W jaki sposób deweloperzy mieszkaniowi korzystają z sztucznej inteligencji

Sztuczna inteligencja jako wsparcie dla deweloperów? Jak najbardziej. W jaki sposób już ją wykorzystują i jak planują wykorzystywać AI w przyszłości? 

W Polsce trzeba wyburzyć ponad 6,5 tys. mieszkań lub domów. Kto nie może się czuć bezpiecznie?

Z danych Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego wynika, że ponad 2,2 mln Polek i Polaków mieszka w domach jednorodzinnych i kamienicach, które mają już ponad 100 lat. Nikt nie wie, czy te osoby mogą się czuć bezpiecznie. Eksperci portalu GetHome.pl dotarli do informacji z GUNB, z których wynika, że liczba budynków mieszkalnych do rozbiórki stale rośnie.

Senat zdecydował w sprawie wakacji kredytowych

Senat przyjął bez poprawek ustawę o wakacjach kredytowych. Nowe przepisy teraz trafią do podpisu prezydenta. Jak szacuje resort finansów z z wakacji kredytowych w tym roku będzie mogło maksymalnie skorzystać 562 tys. kredytobiorców.

Wiśnia ozdobna i jej najpiękniejsze odmiany do ogrodu – którą wybrać?

Wiśnia ozdobna uznawana jest za najpiękniej kwitnące drzewo. Jakie odmiany wiśni ozdobnej są najładniejsze? My polecamy Kanzan, Amanogawa, Royal Burgundy i Shirotae. Którą wybrać? Podpowiadamy.

REKLAMA

Ministerstwo Finansów: nie będzie przedłużenia wakacji kredytowych poza 2024 rok. Od 2025 r. pomoc dla kredytobiorców tylko z FWK

Ministerstwo Finansów nie przewiduje przedłużania wakacji kredytowych poza 2024 rok. Od 2025 roku wspieranie kredytobiorców w trudnej sytuacji w całości przejmie Fundusz Wsparcia Kredytobiorców. Taką informację przekazał w Senacie 17 kwietnia 2024 r. wiceminister finansów Jurand Drop.

Ile kosztuje wykończenie mieszkania pod klucz przez dewelopera?

Nie tylko inwestorzy chcą wykańczać mieszkania pod klucz, również kupujący mieszkania na własny użytek coraz częściej korzystają z tej możliwości. Są pakiety podstawowe, jak i projekty indywidualne. Ile trzeba zapłacić? 

REKLAMA