| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Finanse > Finanse domowe > Nowa karta kredytowa w Kredyt Banku

Nowa karta kredytowa w Kredyt Banku

16 czerwca 2011 w ofercie Kredyt Banku pojawiła się nowa karta kredytowa World MasterCard z szerokim bezpłatnym pakietem usług dodatkowych: Przedłużona Gwarancja, pakiet Ubezpieczeń Podróżnych, Assistance i Concierge. Klienci będą mogli również skorzystać z programu lojalnościowego World MasterCard Rewards. Maksymalny limit: 50 tys. zł.

– Karta kredytowa MasterCard World to efekt długich analiz oraz przeprowadzonych badań wśród naszych klientów, którzy nie tylko potrzebują instrumentu płatniczego, lecz także poszukują innych funkcjonalności, a co za tym idzie – dodatkowych korzyści. Karta jest przeznaczona dla klienta średniozamożnego i zamożnego, który aktywnie spędza wolny czas, lubi podróże oraz ceni sobie wygodę. To jedyna na polskim rynku karta, która ma tak bogaty bezpłatny pakiet ubezpieczeń, obejmujący jej posiadacza i jego bliskich – zapewnia Paweł Placzke, dyrektor biura zarządzania produktami Consumer Finance w Kredyt Banku.

Zobacz także: Karty kredytowe: jakie zmiany szykują banki?

Karta KB World MC oferuje bez opłat ubezpieczenie Przedłużona Gwarancja, które zapewnia dodatkową ochronę gwarancyjną na sprzęt RTV, AGD i elektronarzędzia zakupione przy użyciu karty. Przedłużona Gwarancja obowiązuje przez 24 miesiące po wygaśnięciu gwarancji producenta, co daje klientowi ochronę zakupionego sprzętu przez co najmniej 4 lata.

Karta zawiera także bezpłatny pakiet ubezpieczeń podróżnych dla posiadacza karty oraz jego bliskich, w skład którego wchodzą: NNW, zwrot kosztów leczenia, pomoc Assistance, ochronę w przypadku utraty lub opóźnienia w dostarczeniu bagażu, opóźnienia bądź odwołania lotu, odwołanie imprezy turystyczne opłaconej kartą, odpowiedzialność cywilna za granicą oraz usługi concierge.

Każdy klient jest objęty programem lojalnościowym MasterCard Rewards, za pośrednictwem którego gromadzi punkty za każdą płatność bezgotówkową. Nagrody w Programie MasterCard Rewards to m.in. lot balonem lub helikopterem, skok ze spadochronem, kurs sushi dla dwojga, jazdy konnej czy lekcje tańca.

Zobacz także: Gdzie po kredyt gotówkowy na wakacje?

Posiadacz karty Kredyt Bank World MasterCard może wykupić dodatkowo Pakiet Ekspres oraz Ochronę Zadłużenia Karty. Zestawy te chronią klienta m.in. przed nieuprawnionym użyciem karty, rabunkiem gotówki wypłaconej z bankomatu czy w przypadku utraty pracy. Pierwsze 3 miesiące ochrony są dla klienta bezpłatne.

Oprocentowanie na karcie wynosi 9,99% przez pierwsze 6 miesięcy. Roczna opłata za wydanie i korzystanie z karty dla klientów, którzy mają w KB konto (Profil Aktywny lub Zdobywca), to 0 zł, dla pozostałych to 10 zł w pierwszym roku i 200 zł w kolejnych latach. Jednak w przypadku zrealizowania w ciągu roku transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 18 tys. zł opłata roczna za kartę jest zniesiona. Okres bezodsetkowy to 56 dni. Klient może otrzymać maksymalny limit na karcie w wysokości 50 tys. zł. Minimalny dochód to 4 tys. zł brutto.

Źródło: Kredyt Bank

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

Własne

Zdjęcia

Karta kredytowa Kredyt Bank World Mastercard. Fot. Kredyt Bank
Karta kredytowa Kredyt Bank World Mastercard. Fot. Kredyt Bank

PIT 2020. Komentarz199.00 zł

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Prometeia

Grupa doradczo-inwestycyjna

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »