reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Budowa i remont > Budowa > Rynek budowlany > Dom Ronalda McDonalda – pierwszy w Polsce bezpłatny hotel dla rodzin chorych dzieci

Dom Ronalda McDonalda – pierwszy w Polsce bezpłatny hotel dla rodzin chorych dzieci

Dom Ronalda McDonalda to pierwszy w Polsce bezpłatny hotel dla rodzin chorych dzieci. W Krakowie powstaje Dom Ronalda McDonalda – pierwszy w Polsce bezpłatny hotel dla rodzin chorych dzieci, leczonych w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym. Inwestycja jest wynikiem współpracy Fundacji Ronalda McDonalda i partnerów, m.in. marki ISOVER, producenta materiałów izolacyjnych.

W krakowskiej dzielnicy Prokocim wybudowano już kamień węgielny pod Dom Ronalda McDonalda – pierwszy w Polsce bezpłatny hotel dla rodzin chorych dzieci. Budowę placówki wesprze m.in. marka ISOVER, przekazując najwyższej jakości materiały izolacyjne. Ta szczególna inicjatywa wybudowania „domu poza domem” – bezpłatnego hotelu w pobliżu szpitala – sprawdza się na całym świecie, bo od 40 lat do dziś zbudowano już ponad 330 takich miejsc. Pierwszy Dom w Polsce zapewni rodzinom małych pacjentów nie tylko bezpłatne noclegi niedaleko miejsca leczenia, ale także normalność w najtrudniejszym dla rodziny czasie. Hotel ma wszystkie funkcjonalności prawdziwego domu i co najważniejsze – wspiera rodziców i chorych, pozytywnie wpływając na ich samopoczucie. Budowa prowadzona jest na specjalnie wydzielonej działce w najbliższym sąsiedztwie szpitala. Inwestycję w całości finansuje Fundacja Ronalda McDonalda, a produkty do izolacji budynku przekazała Fundacji marka ISOVER. Odpowiednia izolacja zapewni ciepło oraz optymalną akustykę w hotelu, a tym samym da poczucie komfortu i bezpieczeństwa rodzinom pacjentów.

- ISOVER z ogromną przyjemnością wsparł tak szlachetną inicjatywę, jaką jest wybudowanie Domu Ronalda McDonalda. Mamy pewność, że takie miejsce  będzie pozytywnie wspierać rodziny hospitalizowanych dzieci. Przekazując Fundacji nasze materiały izolacyjne chcieliśmy podkreślić, jak bardzo doceniamy bezinteresowną pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują. Wierzymy, że dzięki materiałom ISOVER hotel nie tylko osiągnie wysoki komfort ciepła i ciszy, a rodziny pacjentów znajdą w nim atmosferę prawdziwego domu, ale nasze zaangażowanie będzie mieć wpływ także na przyszłe koszty jego utrzymaniamówi Olga Mazurek, Menadżer Rozwoju Marki i Wsparcia Sprzedaży ISOVER.   

Planowana inwestycja to dwupiętrowy budynek o łącznej powierzchni 1300 m2, w którym znajdzie się dwadzieścia komfortowo wyposażonych pokoi, w tym dwa apartamenty przygotowane z myślą o rodzicach niepełnosprawnych dzieci. Goście będą mogli korzystać ze wspólnej kuchni, jadalni, pralni, suszarni oraz ogrodu. Wkrótce w restauracjach McDonald’s pojawią się ulotki z podziękowaniami dla partnerów budowy Domu. Prowadzone będą również inne akcje m.in promujące zbiórkę funduszy wpierających działalność Fundacji i budowę Domu.

Zobacz także:  ISOVER – nowoczesne rozwiązania dla budynków energooszczędnych

Zobacz także: ISOVER wspiera aukcję charytatywną „Budujemy radość dzieciom”

Zobacz także: ISOVER laureatem w kategorii „Producent materiałów budowlanych”

Źródło: ISOVER

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

SMM Legal

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama