| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Budowa i remont > Budowa > Paweł Wierzbicki – nowy Prezes zarządu w Schindler Polska

Paweł Wierzbicki – nowy Prezes zarządu w Schindler Polska

Od Maja 2014 roku Prezesem Zarządu Schindler Polska jest Paweł Wierzbicki, który do tej pory obejmował stanowisko Menadżera ds. Serwisu w obszarze Europy Środkowo – Wschodniej. Paweł Wierzbicki zastąpił tym samym, Andrzeja Stawniaka, który przeszedł do międzynarodowych struktur koncernu.

Paweł Wierzbicki jest związany ze szwajcarskim koncernem Schindler blisko 10 lat, co pozwoliło na zdobycie rozległej wiedzy i dogłębne zrozumienie mechanizmów branży dźwigów, schodów i chodników ruchomych.

Ścieżka kariery nowo powołanego Prezesa Zarządu Schindler Polska jest przykładem na to, że dzięki motywacji i konsekwencji można osiągać wielkie cele.

Paweł Wierzbicki jest związany z Schindler Polska od 2005 r., rozpoczynając pracę jako pracę jako Kierownik Projektu. Zaledwie po trzech miesiącach powierzono mu stanowisko Szefa Działu Serwisu i Modernizacji w regionie warszawskim. W 2007 r. został Szefem Serwisu na całą Polskę, a rok później objął stanowisko Dyrektora ds. Serwisu i został powołany jako prokurent firmy. Pod jego kierownictwem w latach 2006-11 serwis dźwigów i schodów ruchomych osiągał bardzo dobre wyniki. Wraz z zespołem w trzy miesiące wdrożył system ERP SAP dla serwisu w całym kraju.

Paweł Wierzbicki - Prezes Zarządu Schindler Polska

W ciągu ostatnich dwóch lat doświadczeniem zdobytym w Polsce wspierał koncern w krajach Europy Środkowo-Wschodniej jako Menadżer ds. Serwisu.

Dotychczasowy Prezes Zarządu Andrzej Stawniak z firmą Schindler Polska związany jest od 1998 r., od 2003 r. na stanowisku Prezesa. Dalszą drogę rozwoju będzie kontynuował w strukturach szwajcarskiego koncernu w Wiedniu, jako Dyrektor Zarządzający ds. Schodów ruchomych w obszarze Europy.

Zobacz także:  Rynek budowlany - artykuły

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

M&M Księgi Rachunkowe

M&M Księgi Rachunkowe to nie tylko profesjonalna obsługa księgowo-podatkowa dla firm, a realne wsparcie biznesu na różnych płaszczyznach.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »