| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Budowa i remont > Budowa > ISOVER wspiera aukcję charytatywną „Budujemy radość dzieciom”

ISOVER wspiera aukcję charytatywną „Budujemy radość dzieciom”

„Budujemy radość dzieciom” to aukcja wspierana przez ISOVER. Celem akcji jest zachęcenie do pomagania najmłodszym. Dochód, który zostanie zebrany podczas akcji „Budujemy radość dzieciom” zostanie przeznaczony na rzecz budowy Centrum Opieki Wyręczającej dla Przewlekle i Nieuleczalnie Chorych Dzieci w Krakowie.

Przedmiotem tej szlachetnej aukcji jest drewniany dom z bogatym wyposażeniem. To budynek mieszkalny, całoroczny, nowocześnie urządzony, pełen nowatorskich technologii. Cena wywoławcza to 20.000 złotych, (+8% VAT), a minimalne postąpienie wynosi 500 złotych. Dzięki chętnie dołączającym do akcji sponsorom faktyczna wartość domu wynosi około 70.000 złotych, a więc znacznie więcej niż cena, od której rozpoczyna się licytacja. Marka ISOVER zaoferowała swoje materiały izolacyjne.

Joanna Koroniewska, Ambasadorka Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci.

Chętnie wzięliśmy udział w projekcie „Budujemy radość dzieciom”. Dla ISOVER to szansa, aby bezinteresownie pomóc i zaproponować to, co robimy najlepiej. Dlatego zdecydowaliśmy charytatywnie ocieplić cały budynek, oddając organizatorom nasze izolacje cieplne. Mamy wielką nadzieję, że drewniany dom osiągnie wysoką cenę, w końcu cel jest szczytny mówi Sławomir Kocur Kierownik Produktu  ISOVER.

Zobacz także: ISOVER – Oficjalny Partner Kamila Stocha

To już druga edycja aukcji charytatywnej „Budujemy radość dzieciom” – w    poprzedniej dom udało się sprzedać aż za 59.000 złotych. Tegoroczny projekt będzie można obejrzeć 25 i 26 kwietnia 2014 roku podczas 42. Targów Budownictwa w Centrum Targowym Chemobudowa w Krakowie. Drugiego dnia odbędzie się także uroczysty finał aukcji. Licytować można już od 1 kwietnia, drogą mailową.

Zobacz także:  ISOVER laureatem w kategorii „Producent materiałów budowlanych”

Źródło: ISOVER

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama

POLECANE

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Jakub Miziołek

adwokat

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »